Naturvita Spirulina + Chlorella + Prebiotikum 90 tablet

Doplněk stravy

Značka: NATURVITA
Chlorella a spirulina poskytují tělu širokou škálu živin a biologicky cenných látek. Spirulina se svým působením podobá Chlorelle a vhodně doplňuje její účinky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
75

Cena za 1 kus: 1 Kč

O produktu

50057957

Doporučené dávkování: 2-4 tablety denně

 

Účinné látky:                                     ve 100 g                      v 1 tabletě

Spirulina                                             34,5 g                         100 mg

Chlorella                                             34,5 g                          100 mg

Inulín                                                   27,6 g                           80 mg

 

Složení:

Spirulina, chlorella, inulín a stearan hořečnatý (plnidlo).

Výrobek neobsahuje lepek, konzervační látky, syntetická barviva ani aromata.

Chlorella poskytuje širokou škálu živin a biologicky cenných látek. Vyniká obsahem chlorofylu, který významně napomáhá tvorbě krevního hemoglobinu a rovněž beta karotenu s antioxidačními účinky. Poskytuje tělu cenné minerály a esenciální aminokyseliny, posiluje tělo fyzicky, harmonizuje organismus, podporuje vitalitu. Chlorella patří k zásaditým potravinám, takže neutralizuje překyselení trávicího traktu. Poskytuje rovněž cennou vlákninu, která optimalizuje činnost trávicího traktu a navíc pomáhá z těla odstraňovat nebezpečné toxické látky včetně těžkých kovů, PCB, reziduí pesticidů apod. Komplex nukleových kyselin (tzv. chlorellový růstový faktor) posiluje obranyschopnost organismu stimulací funkce makrofágů a T- a B-lymfocytů.

Spirulina obsahuje rovněž četné živiny a biologicky cenné látky. Svým působením v těle se podobá Chlorelle a vhodně doplňuje její účinky. Stimuluje fyzický výkon a posiluje činnost srdce. Chrání játra a ledviny před působením zplodin metabolismu a toxických látek, posiluje imunitní systém. Pomáhá stabilizovat hladinu krevního cukru i tuku. Mírní pocit hladu i chutě na sladké pokrmy.

Inulin je fruktózový polysacharid z čekanky. Tato plně rozpustná vláknina rostlinného původu slouží jako potrava pro symbiotické bakterie a tím pomáhá v trávicím traktu obnovovat střevní mikroflóru zejména bifidobaktérií. Jako prebiotikum podporuje obranné reakce lidského organismu.

 

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Ukládat mimo dosah dětí.

 

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.