SPLAT Special BLACKWOOD černá zubní pasta 75 ml

Dentální hygiena

Značka: SPLAT
SPLAT Special BLACKWOOD černá bělící zubní pasta má vysoce bělící účinek, absorbuje nepříjemný zápach z úst a zanechává zuby dokonale čisté.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů produktů značek Splat, Biomed a Innova v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na BIOMED Charcoal s černým uhlím zubní pastu 100 g. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
219

O produktu

50137756

SPLAT Special BLACKWOOD černá bělící zubní pasta má sytě černou barvu a složení z 97 % přírodní. Je určená speciálně pro ty, kteří si přejí dokonale bílé zuby a maximálně svěží dech. Obsahuje aktivní uhlí, což je složka, která absorbuje nepříjemný zápach z úst, odstraňuje zubní plak a krásně bělí zuby: odstraňuje pigmenty od kávy, čaje, červeného vína nebo tabáku. Extrakt z jalovcových bobulí udržuje dásně zdravé. Při čištění zubů se černá pasta promění v šedou pěnu, která vyčistí zuby, a po důkladném opláchnutí je zanechá bílé a lesklé. Nezabarvuje kartáček, umyvadlo ani zuby. Při používání zubní pasty BLACKWOOD budou vaše zuby krásně bílé a váš dech dlouhodobě svěží. Vhodné od 14 let.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoce bělící účinek (až o 2 odstíny po 4 týdnech čištění zubů 2x denně dle stupnice VITAPAN)
  • absorbuje nepříjemný zápach z úst
  • odstraňuje zubní plak
  • zajistí dlouhodobě svěží dech
  • bez fluoridů

Použití

Doporučujeme čistit zuby dvakrát denně po jídle po dobu 2 minut. Doporučeno od 14 let.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.