Strepfen Pomeranč bez cukru 8,75 mg 24 pastilek

50091499

Registrovaný léčivý přípravek

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Strepfen pastilky ulevují od bolesti v krku, zvláště při polykání, a zklidňují zánětlivý otok hrdla, který provázejí onemocnění dutiny ústní a hltanu bakteriálního nebo virového původu. Užívají se také jako podpůrná léčba při léčbě angíny (tonzilitida) a zánětu hltanu (faryngitida). Rychle se rozpouštějí v ústech (během 5 až 10 minut) a mají uklidňující efekt po 2 minutách od použití. Nástup účinku, tj. útlum bolesti a zmenšení otoku v krku, by se měl dostavit během 22 minut od užití pastilky a měl by přetrvávat po dobu 4 až 6 hodin

Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1 pastilku (nechte pomalu rozpustit v ústech) až 5x denně v intervalu 3 až 6 hodin. Pastilky cucejte nejlépe po jídle. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení

Léčivou látkou je flurbiprofen (8,75 mg v jedné pastilce).

Pomocnými látkami jsou makrogol 300, hydroxid draselný (E525), tekuté pomerančové aroma, (obsahuje přírodní a připravované aromatické látky, triacetin (E1518)), levomenthol, draselná sůl acesulfamu, roztok maltitolu (E965), isomalt (E953).

Upozornění

Během léčby pastilkami Strepfen Pomeranč bez cukru neužívejte alkoholické nápoje.Strepfen Pomeranč bez cukru obsahuje isomalt a roztok maltitolu. Pokud Vám Váš lékař řekl, že nesnášíte některé cukry, poraďte se s ním, než začnete tento léčivý přípravek užívat. Při současném užívání léků na ředění krve, vysoký krevní tlak nebo od bolesti (nesteroidní protizánětlivé látky) může dojít k ovlivnění jejich účinku.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK

Parametry
Značka Strepfen
SUKL název STREPFEN POMERANČ BEZ CUKRU 8,75MG PAS 24
Farmakoterapeutická skupina otorinolaryngologika
Forma Pastilky
Věk dítěte od 12 let
SUKL kód 197698
EAN 5000158106475
Přílohy
Příbalová infomace PDF

Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější