Suavinex Zero Zero Elektrická odsávačka mateřského mléka

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Napodobuje rytmus sání dítěte během kojení. Pohodlné nastavení frekvence i intenzity odsávání. Kompatibilní se všemi lahvičkami Suavinex.
Skladem na e-shopu
2 925 ušetříte 325 Kč

Původní cena 3 250 Kč , sleva 10%

Nejnižší cena před slevou: 3250 Kč

O produktu

50117904

Přebytek mateřského mléka lze odsát efektivně a s komfortem. Suavinex Zero Zero Elektrická odsávačka mateřského mléka byla vytvořena ve spolupráci s pediatry a odborníky z oboru ortodoncie a je dotažena do nejmenších detailů. Její anatomický silikonový zvon dokonale přilne k prsu a napodobuje rytmus sání dítěte během kojení. Přístroj je možné napájet ze sítě a pro lepší mobilitu i prostřednictvím baterií. Díky šikovnému klipu, můžete adaptér připnout na opasek. Odsávačka je navržena pro použití ve spojení s jakoukoliv kojeneckou láhví značky Suavinex.

Hlavní vlastnosti:

  • napodobuje rytmus sání dítěte během kojení
  • anatomický silikonový zvon pohodlně přilne k prsu
  • použití ve spojení s jakoukoliv kojeneckou láhví Suavinex
  • napájení ze sítě i prostřednictvím baterií
  • vytvořeno ve spolupráci s pediatry a otrodontisty

Dvojitý systém regulace

Suavinex elektrická odsávačka jemným způsobem odsává mléko, a přitom dokonale napodobuje rytmus sání dítěte při kojení. Dvojitý systém regulace umožňuje nastavení frekvence sání i intensitu vakua. Můžete začít velmi jemným a pomalým sáním a následně zvyšovat rychlost a intenzitu v závislosti na citlivosti vašich prsou. Celý průběh odsávání máte pod kontrolou.

Lahvička a savička Zero Zero

Balení obsahuje 3 patentované silikonové sáčky pro uskladnění odsátého mléka. Sáček pak stačí pouze vložit do vnějšího obalu lahvičky, není třeba mléko přelévat. Při krmení dítěte sáček napodobuje mléčnou žlázu a stahuje se v závislosti na tom, jak dítě saje. Díky vzduchu, který se nachází v prostoru vnější strany váčku, dochází k vytváření vakua uvnitř, což zabraňuje vniku vzduchových bublin. Pomáhá tak redukovat množství vzduchu, který dítě spolyká při kojení a který bývá příčinou kojeneckých kolik. Savička láhve Zero Zero svým tvarem a texturou připomíná mateřskou bradavku. V případě kombinace kojení a krmení z láhve napomáhá snadnému přecházení z bradavky na savičku a naopak.


Složení

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem. Součástí balení je: elektrická odsávačka, elektrické čerpadlo, hadička na vakuum, elektrický adaptér, 3 jednorázové sáčky na mateřské mléko s uzávěrem, podstavec, savička Zero Zero s nastavitelným průtokem, závitem a ochrannou nádobou; nádoba pro uskladnění, praktická taštička.

Použití

Před odstraněním odsávačky z prsu narušte vždy vytvořené vakuum. Toho dosáhnete jemným zmáčknutím prsu pod zvonem. Tímto způsobem pronikne vzduch pod zvon a vakuum se naruší.

Upozornění

Tento přístroj nesmí být používán dětmi, osobami se sníženými fyzickými, smyslovými či psychickými schopnostmi nebo osobami s poruchami učení s výjimkou případů, kdy jsou tyto osoby pod dohledem nebo jim byly předběžně dodány informace o správném zacházení s přístrojem a možných nebezpečích souvisejících s ním. Jak samotné použití přístroje, tak i operace spojené s jeho údržbou a čištěním by měly být prováděny dospělou osobou. Přístroj uchovávejte mimo dosah dětí a nenechávejte je, aby si s přístrojem hrály.

Ujistěte se, že je elektrický adaptér kompatibilní s Vaší elektrickou instalací, v opačném případě použijte vhodné baterie. Používejte výhradně elektrický adaptér dodaný s výrobkem. Po použití odsávačku vždy vypněte a odpojte ze zdroje elektrického napájení. Nepoužívejte odsávačku při koupeli či v jiných podmínkách se zvýšenou vlhkostí: V blízkosti vodních rozprašovačů, odpařovačů apod. V případě nechtěného pádu přístroje do kapaliny se, před jeho vyjmutím, ujistěte, že je přístroj odpojený od elektrického napájení. Při případném zjištění poškozených kabelů či jiných elektrických komponentů nebo v případě, že tyto byly delší dobu ponořeny ve vodě, odsávačku nepoužívejte. Nepoužívejte vodu ani jiné kapaliny při čištění elektrických komponentů přístroje, jako jsou: elektrické čerpadlo, elektrický adaptér, kabely apod.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.