Suavinex Zero Zero Manuální odsávačka mateřského mléka

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Anatomický silikonový zvon dokonale přilne k prsu a napodobuje sání dítěte během kojení. Pohodlné ovládání jednou rukou. Kompatibilní se všemi lahvičkami Suavinex.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 850

O produktu

50117903

Přebytek mateřského mléka lze odsát efektivně a s komfortem. Suavinex Zero Zero Manuální odsávačka mateřského mléka byla vytvořena ve spolupráci s pediatry a odborníky z oboru ortodoncie a je dotažena do nejmenších detailů. Její anatomický silikonový zvon dokonale přilne k prsu a napodobuje sání dítěte během kojení. Díky kompaktnímu tvaru je odsávačka pohodlně ovladatelná jednou rukou. Odsávačka je navržena pro použití ve spojení s jakoukoliv kojeneckou láhví značky Suavinex.

Hlavní vlastnosti:

  • odsávačka napodobuje sání dítěte během kojení
  • anatomický silikonový zvon pohodlně přilne k prsu
  • kompaktní odsávačka je ovladatelná jednou rukou
  • použití ve spojení s jakoukoliv kojeneckou láhví Suavinex
  • vytvořeno ve spolupráci s pediatry a odborníky z oboru ortodoncie

Lahvička se savičkou Zero Zero

Balení obsahuje 3 patentované silikonové sáčky pro uskladnění odsátého mléka. Sáček pak stačí pouze vložit do vnějšího obalu lahvičky, není třeba mléko přelévat. Při krmení dítěte sáček napodobuje mléčnou žlázu a stahuje se v závislosti na tom, jak dítě saje. Díky vzduchu, který se nachází v prostoru vnější strany váčku, dochází k vytváření vakua uvnitř, což zabraňuje vniku vzduchových bublin. Pomáhá tak redukovat množství vzduchu, který dítě spolyká při kojení a který bývá příčinou kojeneckých kolik. Savička láhve Zero Zero svým tvarem a texturou připomíná mateřskou bradavku. V případě kombinace kojení a krmení z láhve napomáhá snadnému přecházení z bradavky na savičku a naopak.


Složení

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem. Balení obsahuje: manuální odsávačku, 3 jednorázové sáčky na mateřské mléko s uzávěrem, savičku Zero Zero s nastavitelným průtokem, závitem a ochrannou nádobou; nádobu pro uskladnění, praktickou taštičku.

Použití

Před odstraněním odsávačky z prsu narušte vytvořené vakuum. Toho dosáhnete jemným zmáčknutím prsu pod zvonem. Tímto způsobem pronikne vzduch pod zvon a vakuum se naruší.

Upozornění

Přístroj nenechávejte v rukou dítěte, nejedná se o hračku. Veškeré komponenty výrobku, které právě nepoužíváte, udržujte mimo dosah dětí. Před každým použitím prověřte stav savičky, jejím zatáhnutím v různých směrech. Při sebemenší známce poškození ji vyřaďte.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.