Suavinex Nůžky pro novorozence a kojence kulatá špička 1 ks

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Nůžky na dětské nehtíky s originálním designem. Zaoblené hroty jsou uzpůsobené pro stříhání velmi jemných nehtů nejmenších dětí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
139

O produktu

50098444

Nůžky na dětské nehtíky s originálním designem. Jsou uzpůsobené pro stříhání velmi jemných nehtů novorozenců a malých dětí. Zaoblené hroty pomáhají předejít nechtěnému poranění. Jsou vhodné pro miminka již od narození.

Hlavní vlastnosti:

  • uzpůsobené stříhání jemných nehtů
  • zaoblená špička předchází poranění
  • originální design

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek vždy používat pod dohledem dospělé osoby. Před každým použitím výrobek zkontrolujte. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka. Kvalita je zásadní. Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.