Ostatní příkrmy

Sunar Cool ovoce Jahoda, banán, jablko kapsička 120 g

Značka: SUNAR
Produktová řada: Cool ovoce

Báječná kombinace banánu, jahod, jablíček a ovocné šťávy. Díky praktickému balení se vaše dítě zvládne nakrmit úplně samo! Od ukončeného 12. měsíce.

35

Cena za 100 g: 29,17 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Sunar Cool ovoce Jahoda, banán, jablko kapsička 120 g

50114514

Úvod

Jahoda, banán a jablíčko – perfektní svačinka do ručičky, která je díky ovoci přirozeným zdrojem energie pro vaše dítě. Kapsičky Sunar Cool obsahují jen cukry, které se přirozeně vyskytují v ovoci, a to stačí aby byly dostatečně sladké. Přesnídávka je vhodná pro batolata od jednoho roku. Přesnídávka vhodná jako svačinka na doma, na cesty nebo třeba na výpravu na hřiště za domem. Prostě vždy po ruce, když vašemu dítěti vyhládne.

banner

Hlavní vlastnosti

  • chutná svačinka do ruky
  • pro děti od ukončeného 12. měsíce
  • praktické balení
  • bez přidaných cukrů
  • bez konzervantů a barviv (dle zákona)

Složení

Banánové pyré 53 %, jahodové pyré 25 %, jablečné pyré 22 %, citrónová šťáva z koncentrátu, extrakt z aceroly, koncentrát z mrkve, jablek a černého rybízu.


Použití

Výrobek je určen k okamžité konzumaci. Před otevřením zkontrolujte těsnost obalu. Odstraňte uzávěr a podávejte.


Upozornění

Ovocný příkrm pro děti od ukončeného 12. měsíce věku. Potravina pro zvláštní výživu. Před otevřením zkontrolujte těsnost obalu. Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24 °C. Otevřené balení uchovejte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin. Chraňte před přímým slunečním zářením. Víčko uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.