Svorto 003 Vložky se srdíčkem vel. 39 1 pár

Ostatní

Značka: SVORTO
Vložky do obuvi Svorto 003 se srdíčkem jsou určeny pro podporu příčné nožní klenby a léčbu příčného plochonoží 1. a 2. stupně.
Skladem na e-shopu
109

O produktu

50035470

Vložky se srdíčkem jsou určeny pro podporu příčné nožní klenby a léčbu příčného plochonoží 1. a 2. stupně. Zmírňují příznaky související s poklesem příčné klenby, mezi které patří zvýšená únavnost a trnutí nohou, nepříjemné bolestivé pocity, otoky, pálení a další. Jsou také možnou prevencí vzniku a zhoršování problému vbočeného palce. Příčnou klenbu podepírá srdíčko anatomicky tvarované pro pravou i levou nohu, které je pevně fixováno mezi dvěma slepenými vrstvami vložky. Vložky se srdíčkem jsou vyrobeny z lehčené pryže, která změkčí došlap při bolestivé chůzi a otlacích. Povrch je překryt měkkou jehněčí usní, která zvyšuje komfort a hygienické vlastnosti.

Hlavní vlastnosti:

  • ortopedicky tvarované vložky do obuvi
  • podpora příčné klenby
  • změkčení došlapu
  • vhodné do užšího typu obuvi
  • přírodní useň na povrchu vyměkčená pěnovou vrstvou zajišťuje komfortní nošení

 Svorto 003 Vložky se srdíčkem dámské vel. 36 1 pár5


Upozornění

V případě, že se léčíte s diabetem, konzultujte použití vložek s lékařem. Nepoužívejte současně s jinou podporou příčné klenby. Používejte správnou velikost. Vložky můžete vyjmout z obuvi a nechat proschnout při pokojové teplotě. Nesmí se prát v pračce.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.