Svorto 011 Vložky carbone se srdíčkem vel. 40 1 pár

Ostatní

Značka: SVORTO
Vložky do obuvi se srdíčkem Svorto 011 jsou určeny pro podporu příčné nožní klenby. Materiál s aktivním uhlíkem zabraňuje množení bakterií a vzniku nežádoucího zápachu.
Skladem na e-shopu
59

O produktu

50109790

Vložky se srdíčkem jsou určeny pro podporu příčné nožní klenby a léčbu příčného plochonoží 1. a 2. stupně. Zmírňují příznaky související s poklesem příčné klenby, mezi které patří zvýšená únavnost a trnutí nohou, nepříjemné bolestivé pocity, otoky, pálení a další. Příčnou klenbu podepírá srdíčko anatomicky tvarované pro pravou i levou nohu, které je pevně fixováno mezi slepenými vrstvami vložky. Vložky carbone tvoří měkká latexová stélka obsahující aktivní uhlík, který vyniká vysokou savostí, omezuje šíření nežádoucích bakterií a eliminuje vznik zápachu. Pro zvýšení hygienických vlastností je tato vrstva navíc pokryta bavlněným textilem.

Hlavní vlastnosti:

  • ortopedicky tvarované vložky se srdíčkem
  • podpora příčné klenby
  • absorpce potu a potlačení tvorby zápachu aktivním uhlíkem

Svorto 011 Vložky carbone se srdíčkem vel. 36 1 pár4


Upozornění

V případě, že se léčíte s diabetem, konzultujte použití vložek s lékařem. Nepoužívejte současně s jinou podporou příčné klenby. Používejte správnou velikost. Vložky můžete vyjmout z obuvi a nechat proschnout při pokojové teplotě. Nesmí se prát v pračce.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.