Svorto 014 Vložky s patním lůžkem dětské vel. 35–36 1 pár

Ostatní

Značka: SVORTO
Dětské vložky do obuvi Svorto 014 podepírají podélnou klenbu a zajišťují správné postavení chodidel uložením paty do anatomicky tvarovaného lůžka.
Skladem na e-shopu
215

O produktu

50106933

Vývoj nohy vašeho dítěte ovlivňuje během růstu mnoho negativních faktorů, jako například nevhodná obuv, nedostatek pohybu, malá variabilita pohybu, nárust tělesné váhy atd. Podpořte zdravý růst a vývin vašeho dítěte pomocí vložek do obuvi, které respektují podélnou klenbu a zajistí stabilitu umístěním paty do správné pozice v anatomicky tvarovaném lůžku. Základem vložek je výlisek z pružného a pevného materiálu EVAC. Patní lůžko a podélná klenba drží nohu ve správném osovém postavení. Textilní povrch s antibakteriální úpravou je příjemný na každodenní nošení a praktický díky snadné omyvatelnosti.

Hlavní vlastnosti:

  • dětské vložky pro podporu podélné klenby
  • vyrovnávají chodidla do správného postavení a změkčují došlap
  • anatomicky tvarované patní lůžko
  • omyvatelný EVAC povrch
  • antibakteriální povrchová úprava

Svorto 014 Vložky s patním lůžkem dětské vel. 23–24 1 pár4


Složení

EVAC, 100% polyester s antibakteriální úpravou.

Upozornění

V případě, že se vaše dítě léčí s diabetem, konzultujte použití vložek s lékařem. Nepoužívejte současně s jinou podporou podélné klenby. Používejte správnou velikost. Vložky jsou dodávány ve dvojčíslích, velikost a tvar je možno upravit ve špičce zastřižením nůžkami. Vložky lze omývat ve vlažné vodě mýdlem, sušit při pokojové teplotě. Nesmí se prát v pračce.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.