Svorto 027 Vložky skelet klima komfort vel. 45 1 pár

Ostatní

Značka: SVORTO
Vložky Svorto 027 poskytují podporu podélné a příčné klenby. Jsou vyrobeny z vysoce prodyšné pleteniny umožňující proudění vzduchu uvnitř obuvi.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
199

O produktu

50116165

Dopřejte svým nohám pohodlí, podporu, stabilitu, zdravé postavení a navíc maximální komfort i v horkém počasí díky vložkám do obuvi Svorto 027 skelet klima komfort! Jsou tvořeny tenkým a pevným výliskem (skeletem), který minimálně zmenšuje vnitřní prostor obuvi a podepírá podélnou klenbu. Příčnou klenbu podepírá měkké latexové srdíčko, vyměkčení v patní části vložky tlumí nárazy na patní kost. Ortopedická vložka s pevným skeletem pomáhá vyrovnat dolní končetiny do správného postavení a zajišťuje lepší stabilitu při chůzi. Vrchní stélka je vyrobena z vysoce prodyšné pleteniny, která umožňuje proudění vzduchu uvnitř obuvi. Spodní vrstvu tvoří prodyšná latexová pěna s obsahem aktivního uhlíku, která zabraňuje množení bakterií a vzniku nepříjemného zápachu. Vložky jsou vhodné i do obuvi s malým vnitřním prostorem

Vložky do bot poskytují úlevu chodidlům, ale také kolenům, kyčlím nebo zádům

Vložky zmírňují příznaky související s poklesem podélné i příčné klenby, mezi které patří pocit těžkých nohou, zvýšená únavnost a trnutí nohou, nepříjemné bolestivé pocity, otoky, pálení a další. Vložky jsou také možnou prevencí vzniku a zhoršování problému vbočeného palce. Vložky mohou poskytnout citelnou úlevu nejen nohám, ale také kolenům, kyčlím či zádům. Ortopedicky tvarované vložky jsou vhodné pro každého, kdo chce ulevit svým nohám při celodenní nadměrné námaze jako je např. celodenní chůze či celodenní práce ve stoje. Hlavním přínosem vložek s podporou podélné a příčné klenby je, že rovnoměrně rozkládají tlak a váhu na plochu chodidla, odlehčují přetěžovaným místům a vyrovnávají postavení chodidel. Správná poloha chodidel je důležitá pro správné držení celého těla. 

Svorto 027 Vložky skelet klima komfort vel. 37 1 pár4

Hlavní vlastnosti:

  • ortopedicky tvarované vložky do obuvi
  • podpora podélné a příčné klenby
  • pružný plastový skelet pro přirozený pohyb chodidla
  • vyměkčení v patě tlumí nárazy na patní kost
  • vhodné i do užší obuvi
  • absorpce potu a potlačení tvorby zápachu aktivním uhlíkem
  • ideální pro horké letní dny

Složení

Textil 100% polyester, perforovaná latexová pěna s aktivním uhlím, plastový výlisek-polyuretan, latexový výlisek.

Upozornění

V případě, že se léčíte s diabetem, konzultujte použití vložek s lékařem. Nepoužívejte současně s jinou podporou podélné a příčné klenby. Používejte správnou velikost. Vložky lze omývat vlažnou vodou s mýdlem, vyjmuté nechat proschnout při pokojové teplotě. Nesmí se prát v pračce.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.