Svorto 032 Vložky skelet 3/4 dámské vel. 38 1 pár

Ostatní

Značka: SVORTO
Vložky Svorto 032 poskytují podporu podélné a příčné klenby. Latexová podložka v patě tlumí nárazy na patní kost. Zkrácená velikost se hodí do bot s otevřenou špičkou.
Skladem na e-shopu
159

O produktu

50035468

Dopřejte svým nohám pohodlí, podporu, stabilitu, zdravé postavení díky vložkám do obuvi Svorto 032 skelet! Jsou tvořeny tenkým a pevným výliskem (skeletem), který minimálně zmenšuje vnitřní prostor obuvi a hodí se proto i do užších bot. Zkrácená velikost je ideální do obuvi s otevřenou špičkou nebo tam, kde velikost nedovoluje zmenšení vnitřního prostor. Plastový výlisek dostatečně podepírá podélnou klenbu, příčnou klenbu podporuje měkké latexové srdíčko a vyměkčení v patní části vložky tlumí nárazy na patní kost. Ortopedická vložka s pevným skeletem pomáhá vyrovnat dolní končetiny do správného postavení a zajišťuje lepší stabilitu při chůzi. Povrch vložek je překryt přírodní usní a podložen pohodlnou měkkou pěnou, což zvyšuje komfort chůze. Samolepicí fólie brání posunu vložky.

Vložky do bot poskytují úlevu chodidlům, ale také kolenům, kyčlím nebo zádům

Vložky zmírňují příznaky související s poklesem podélné i příčné klenby, mezi které patří pocit těžkých nohou, zvýšená únavnost a trnutí nohou, nepříjemné bolestivé pocity, otoky, pálení a další. Vložky jsou také možnou prevencí vzniku a zhoršování problému vbočeného palce. Vložky mohou poskytnout citelnou úlevu nejen nohám, ale také kolenům, kyčlím či zádům. Ortopedicky tvarované vložky jsou vhodné pro každého, kdo chce ulevit svým nohám při celodenní nadměrné námaze jako je např. celodenní chůze či celodenní práce ve stoje. Hlavním přínosem vložek s podporou podélné a příčné klenby je, že rovnoměrně rozkládají tlak a váhu na plochu chodidla, odlehčují přetěžovaným místům a vyrovnávají postavení chodidel. Správná poloha chodidel je důležitá pro správné držení celého těla. 

Svorto 032 Vložky skelet 3/4 dámské vel. 38 1 pár5

Hlavní vlastnosti:

  • ortopedicky tvarované vložky do obuvi
  • podpora podélné a příčné klenby
  • pružný plastový skelet pro přirozený pohyb chodidla
  • vyměkčení v patě tlumí nárazy na patní kost
  • zkrácená 3/4 délka je vhodná i do těsné obuvi nebo bot s otevřenou špičkou
  • velmi tenké a lehké
  • přírodní useň na povrchu vyměkčená pěnovou vrstvou

Složení

Jehněčí useň, plastový výlisek polyester, materiál na bázi EVA, latexový výlisek.

Upozornění

V případě, že se léčíte s diabetem, konzultujte použití vložek s lékařem. Nepoužívejte současně s jinou podporou podélné a příčné klenby. Používejte správnou velikost. Vložky můžete vyjmout z obuvi a nechat proschnout při pokojové teplotě. Nesmí se prát v pračce.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.