Svorto 044 Vložky ortopedické dětské vel. 38 1 pár

Ostatní

Značka: SVORTO
Dětské vložky do obuvi Svorto 044 podepírají podélnou klenbu a zajišťují správné postavení chodidel uložením paty do anatomicky tvarovaného lůžka.
Skladem na e-shopu
215

O produktu

50109850

Vývoj nohy vašeho dítěte ovlivňuje během růstu mnoho negativních faktorů, jako například nevhodná obuv, nedostatek pohybu, malá variabilita pohybu, nárust tělesné váhy atd. Podpořte zdravý růst a vývin vašeho dítěte pomocí ortopedických vložek do obuvi, které respektují podélnou klenbu a zajistí stabilitu umístěním paty do správné pozice. Základ vložky tvoří pružný korkfant, který anatomicky podepírá podélnou klenbu. Zvýšeným vnitřním okrajem v patě pomůže vyrovnat dolní končetiny do správného osového postavení a zajistí stabilitu uložením paty do anatomicky tvarovaného lůžka. Povrch je překryt měkkým, perforovaným materiálem Elmaros s mikrovelurem, který má výborné hygienické vlastnosti a umožňuje čištění vlažnou vodou s mýdlem.

Hlavní vlastnosti:

  • dětské vložky pro podporu podélné klenby
  • vyrovnávají chodidla do správného postavení, mírným mediálním
    klínem brání jejich vbočování
  • pevnější konstrukce pro lepší stabilitu
  • snadno se čistí
  • pohodlné na nošení

5


Složení

Textil 100% polyester, korek, materiál na bázi EVA.

Upozornění

V případě, že se vaše dítě léčí s diabetem, konzultujte použití vložek s lékařem. Nepoužívejte současně s jinou podporou podélné klenby. Používejte správnou velikost. Vložky můžete vyjmout z obuvi a nechat proschnout při pokojové teplotě. Lze je omývat vlažnou vodou s mýdlem. Nesmí se prát v pračce.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.