Svorto 053 Vložky ortopedické pro patní ostruhu vel. 39 dámské 1 pár

Ostatní

Značka: SVORTO
Vložky Svorto 053 jsou speciálně tvarované v oblasti paty, a nabízí podporu příčné i podélné klenby. Pomáhají při problémech s patní ostruhou a umožňují předcházet jejímu vzniku.
Skladem na e-shopu
249

O produktu

50134494

Vložky Svorto 053 odlehčí a změkčí bolestivý došlap při potížích s patní ostruhou. Tento nepříjemný výrůstek vzniká při opakovaném dráždění patní kosti v místě úponu vazů, které zpevňují klenbu nohy. Vložky tlumí nárazy a chrání před tlakem, který vzniká při došlápnutí. Mají speciálně tvarované odlehčené patní lůžko, které snižuje tlak na patu. Zároveň poskytují oporu příčné i podélné klenby a prstů (řasa). Maximálně prodyšný materiál a omyvatelný povrch se skvělými absorpčními vlastnosti zajistí komfortní a hygienické nošení. Navíc obsažené aktivní uhlí potlačuje tvorbu zápachu.

Pro koho jsou ortopedické vložky vhodné?

Vložky jsou vhodné pro každého, kdo chce zmírnit bolestivost pat. Eliminují bolest při pohybu i stoji v případě patní ostruhy. Jsou ideální podporou podélné i příčné klenby nožní, rozkládají tlak na větší plochu nohy, a tím zmenšují její zatížení. Společně se speciálním tvarem pod patou zajišťují nohám maximální komfort. Podpora prstů dodává jistotu při pohybu a je prevencí před vznikem kladívkových prstů.

Hlavní vlastnosti:

  • ortopedicky tvarované
  • zmírňují tlak na patní ostruhu
  • podpora podélné a příčné klenby
  • speciálně tvarované a odlehčené patní lůžko snižuje tlak na patu
  • podpora prstů − řasa
  • maximálně prodyšný omyvatelný povrch s výbornými absorpčními vlastnostmi
  • pěnová vrstva změkčuje došlap 

Svorto 053 Vložky ortopedické pro patní ostruhu vel. 37 dámské 1 pár3


Složení

Prodyšný microfiber, recyklovaná PU pěna s aktivním uhlíkem, latexové výlisky, termoplastický kaučuk.

Upozornění

Maximální účinek při používání vložek je dosažen v obuvi s pevnou, uzavřenou patou a špičkou a s výškou podpatku do 4 cm. V případě, že se léčíte s diabetem, konzultujte použití vložek s lékařem. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.