Svorto 071 Vložky sport RELAX vel. 39–41 (M) 1 pár

Ostatní

Značka: SVORTO
Ortopedické vložky Svorto 071 s měkkou podporou podélné klenby působí proti únavě a tvorbě otlaků při zvýšené a dlouhodobé zátěži.
Skladem na e-shopu
199

O produktu

50106994

Únava a bolest nohou už vás nemusí brzdit v aktivitách, kterým se chcete naplno věnovat! Vložky Svorto 071 relax jsou vyrobeny ze zátěžového materiálu eva, který zaručuje zvýšenou trvanlivost i při intenzivním používání. Jsou vhodné pro sportovní aktivity, ale také v případě, že trávíte celý den na nohou třeba v práci. Zvýšený okraj v patní části, vytvářející lůžko pro uložení paty, podporuje stabilitu nohy, vyklenutí pod podélnou klenbou brání jejímu zborcení při zvýšené zátěži. Vyměkčení vložek tlumí nárazy a chrání citlivé části nohy.

Zabraňte únavě a bolesti nohou při sportu či dlouhém stání

Aktivní pohyb, ale i dlouhotrvající stání je příčinou únavy a bolesti svalů chodidel. Špatný biomechanický pohyb může způsobovat otlaky, bolest a únava se může přenášet do celého těla. 3D tvarovaná vložka stabilizuje patu, podepírá podélnou klenbu nožní a koriguje vbočené kotníky. Tím srovnává nohy do přímé osy, což ovlivňuje pohyb kolen, kyčlí a následně celého těla. Použitý materiál tlumící dopad na patní kost může odstranit bolestivost bederní páteře.

Svorto 071 Vložky sport RELAX vel. 35–36 (XS) 1 pár4

Hlavní vlastnosti:

  • ortopedicky tvarované vložky do obuvi
  • měkčí podpora podélné klenby
  • patní lůžko stabilizuje polohu paty
  • lepší rozložení tlaku na plochu chodidla
  • gelový materiál pod patou a klouby prstů tlumí nárazy a změkčuje došlap

Složení

Polyester, materiál na bázi EVA, gel.

Použití

Každou vložku lze použít pro více velikostních čísel dle velikostní tabulky a přizpůsobit zastřižením podle původní vložky. Při vystavení vysokým teplotám dojde k deformaci tvaru vložek, čímž se může změnit jejich účinnost. Po omytí sušit pouze při pokojové teplotě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.