NatureVia Laktobacily 5 Imunita 120 kapslí

Doplněk stravy

Značka: NATUREVIA
Kapsle s unikátní směsí 5 kmenů laktobacilů a bifidobakterií přirozeně se vyskytujících v lidském organismu a vitaminem C pro zdravou imunitu celé Vaší rodiny.
609

Cena za 100 kusů: 508 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50117345

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí.

Přípravek NatureVia LAKTOBACILY 5 Imunita obsahuje komplex 5 bakteriálních kmenů lidského původu ve vysoké dávce 15 miliard životaschopných organismů v 1 kapsli a vitamin C, který přispívá ke správné funkci imunitního systému. Kapsle jsou vyrobeny patentovanou BIO-SUPPORT™ technologií, která zajišťuje vysokou stabilitu přípravku po celou dobu skladování a vysokou životaschopnost bakterií při průchodu žaludečním traktem až do střeva, kde působí. Přípravek Laktobacily 5 doporučujeme pro péči o správně vyváženou střevní mikroflóru, při a po užívání antibiotik a při cestování nebo nesprávné stravě.

Hlavní vlastnosti:

  • složení přípravku je vhodné pro všechny věkové kategorie
  • obsahují vysoké množství bifidobakterií (25 %)
  • jsou termostabilní, nemusí se uchovávat v chladu
  • rostlinná kapsle bez hovězí želatiny, vhodné i pro vegetariány
  • 100% lidský původ kmenů

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně, nejlépe s jídlem. Při užívání s antibiotiky je vhodné dodržet alespoň 2-3 hodinový odstup od podání antibiotik.

Složení

Probiotické bakterie Lactobacillus rhamnosus 55 %, Bifidobacterium breve 20 %, Lactobacillus casei 15 %, Lactobacillus acidophilus 5 %, Bifidobacterium longum 5 % 15 miliard CFU*, vitamin C 12 mg v jedné kapsli.

* CFU – počet živých mikroorganismů (colony-forming units) v okamžiku výroby. Při správném skladování je očekávané množství CFU na konci doby trvanlivosti minimálně 6 miliard CFU/cps.

Maltodextrin, bakteriální kultury (obsahuje mléčné a sojové složky), rostlinná kapsle (hypromeloza), kyselina askorbová, protispékavá látka (stearát hořečnatý, oxid křemičitý).

Neobsahuje konzervanty, umělá barviva, příchuti, sladidla, pšeničné produkty ani lepek.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.