NatureVia Max Brusinky Cran-Max 90 kapslí

Doplněk stravy

Značka: NATUREVIA
Přípravek NatureVia Max Brusinky Cran-Max obsahuje patentovaný koncentrát Cran-Max z celých plodů severoamerických brusinek v rostlinných kapslích. Vhodné pro vegany.
Skladem na e-shopu
359 ušetříte 276 Kč

Původní cena 635 Kč , sleva 43%

Nejnižší cena před slevou: 565 Kč

Cena za 100 g: 1 330 Kč

O produktu

50126290

Patentovaný koncentrát Cran-Max nejvyšší kvality z celých plodů severoamerických brusinek (Vaccinium macrocarpon) v rostlinných kapslích s unikátní technologií postupného uvolňování BioShield. Severoamerická brusinka je bohatá na přírodní látky s fyziologickým účinkem. Obsahuje minerály, vitamíny, stopové prvky, organické kyseliny, vlákninu, polyfenoly a proantokyanidiny (PAC).

Proč doporučit NatureVia Max Brusinky Cran-Max?

  • technologií Cran-Max zůstávají zachovány všechny látky z celého plodu (dužnina, jádra, slupky, koncentrovaná šťáva) a vzájemné působení všech složek se posiluje
  • technologií BioShield brusinková vláknina vytvoří ochranný obal, který chrání účinné látky před žaludeční kyselinou, umožňuje jejich postupné uvolňování a prodloužený účinek
  • v rostlinných kapslích vhodných i pro vegany, bez zbytečných plnidel

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně. Preparáty z brusinek je vhodné a bezpečné užívat i jako doplněk k antibiotikům. Pro maximální efekt používejte 4-8 týdnů. Mohou užívat i ženy v období těhotenství a kojení.

Složení

Koncentrát Cran-Max® (34:1) ekvivalentní 8500 mg čerstvých brusinek (sušiny), 18 mg PAC 250 mg, brusinková vláknina 130 mg v jedné kapsli.

Cran-Max® (extrakt Vaccinium macrocarpon-klikva), protispékavé látky (mikrokrystalická celuloza, stearát hořečnatý, koloidní oxid křemičitý), hypromeloza (rostlinná kapsle). 2 kapsle jsou ekvivalentní 0,25 l 100% brusinkového koncentrátu.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Produkt neobsahuje žádné chemické konzervační látky, syntetická barviva, mléčné a pšeničné produkty, kvasinky ani cukr.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.