NatureVia Omega 3 One a Day 60 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

319

Cena za 100 g: 322 Kč

O produktu

Omega 3 mastné kyseliny jsou pro lidský organismus velmi důležité. Tělo si je nedokáže samo vytvářet, proto je nutné jejich doplnění potravou nebo pomocí doplňků stravy.

Přípravek NatureVia Omega 3 One a Day obsahuje vysoce čištěný olej z volně žijících ančoviček z ekologicky čistých oblastí Peru, které mají zvláště vysoký obsah omega-3 mastných kyselin. Stačí užívat jen 1 kapsli denně.

  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně)
  • EPA a DHA přispívají k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 2 g EPA a DHA denně)

Příjem EPA a DHA nesmí překročit 5 g denně.

  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)
  • DHA u těhotných a kojících žen přispívá ke správnému vývoji mozku a očí plodu i kojeného dítěte (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 200 mg DHA denně)

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli denně po jídle. V případě potřeby můžete dávku zvýšit až na 3 kapsle denně, udržení správné hladiny triglyceridů v krvi při příjmu 2 g EPA+DHA denně.

Složení:

Rybí olej s obsahem omega 3 nenasycených mastných kyselin 1000 mg, z toho EPA 360 mg a DHA 270 mg, v jedné kapsli.

Rybí olej, antioxidant (d-alpha tocopherol), želatina, zvlhčující látka (glycerin).

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.