SwissMedicus KlíštěStop přírodní repelent 100 ml

Kosmetika

SwissMedicus KlíštěStop přírodní repelent obsahuje bylinné silice, které odpuzují lezoucí hmyz. Použití přípravku tak výrazně snižuje pravděpodobnost přisátí klíštěte.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
229

O produktu

50120764

100% přírodní přípravek s vysokým obsahem rostlinných silic. SwissMedicus KlíštěStop přírodní repelent 100 ml obsahuje vonné silice z fenyklu, eukalyptu, levandule a citronové trávy, které nejen svěže voní, ale také odpuzují létající a lezoucí hmyz. Jejich účinek přetrvává 2-4 hodiny a použití přípravku tak výrazně snižuje pravděpodobnost přisátí klíštěte.

Výsledek:

  • 100% přírodní přípravek
  • vůně obsažených silic odpuzuje hmyz
  • snižuje pravděpodobnost přisátí klíštěte
  • odpuzující účinek trvá 2-4 hodiny
  • pohodlná aplikace ve spreji

Složení

Feniklová silice, silice z citrónové trávy, eukalyptová silice, silice z máty polej, extrakt z květů jerlínu japonského a levandulová silice.

Použití

Malé množství přípravku aplikujte rozprašovačem ze vzdálenosti 15-20 cm na nekryté části těla, případně i na oděv. Odpuzující účinek by měl trvat 2-4 hodiny, v závislosti na počasí. V případě potřeby aplikaci zopakujte. Vhodné ke každodennímu použití, pro všechny typy pleti.

Upozornění

Zabraňte vniknutí do očí. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.