Elektronika

Symplee DU4L-W chytrý dávkovač krmiva pro psy a kočky

Značka: SYMPLEE

Symplee DU4L-W je pokročilý automatický dávkovač suchého krmiva navržený speciálně pro kočky, malé a střední psy. Snadno se ovládá, plní i čistí.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

1 350

Cena za 1 kus(tbl): 1 350,00 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Symplee DU4L-W chytrý dávkovač krmiva pro psy a kočky

50158231

Úvod

Symplee DU4L-K je pokročilý automatický dávkovač suchého krmiva navržený speciálně pro kočky, malé a střední psy. Tento chytrý dávkovač je vaším spolehlivým pomocníkem, který se postará o přesné a pravidelné krmení vašeho mazlíčka i v době, kdy nejste doma. Plánování krmení zajistí bezplatná aplikace Smart Life - Smart Living, která je dostupná pro iOS i Android. V aplikaci si jednoduše naplánujete několik časů krmení (až 4 x denně) a to s různou velikostí jednotlivých porcí od 1 do 10, jedna porce je cca 10 g. Váš mazlíček tak nemusí čekat na jídlo až se vrátíte domů. Kapacita nádoby na granule je 4 litry, což zajistí dostatek krmiva i na několik dní.

Symplee DU4L-K automatický dávkovač krmiva

Snadné ovládání, hlasové záznamy

Průhledný design umožňuje snadné sledování stavu zásoby. Dávkovač snadno pojme jakékoli granule o velikosti 2 - 10 mm a má přehledný LCD displej, který je dobře viditelný i v noci. Vybavení záložní baterií zajišťuje nepřetržitý provoz i při výpadku proudu. Mikrofon umožňuje nahrát až 10sekundový hlasový záznam pro zavolání vašeho mazlíčka k jídlu, který se automaticky přehraje před krmením. Manuální tlačítko Feed poskytuje možnost ručního krmení mimo plánovaný rozvrh. Vysoušecí sáček uvnitř nádoby udržuje krmivo čerstvé a křupavé. Symplee DU4L-W je dokonalým řešením pro bezstarostné krmení vašich mazlíčků!

Hlavní vlastnosti:

  • chytrý dávkovač suchého krmiva
  • podsvícený LCD displej
  • možnost naplánování dávkování krmení až 4 x za den v určitý čas a s různou velikostí jednotlivých porcí
  • možnost nastavení 1 - 10 dávek (každá cca 10 g) při každém krmení
  • snadno vyjmutelná nádoba s objemem 4 litry
  • jednoduché čištění
  • tlačítko Feed na manuální vydání porce
  • možnost hlasové nahrávky do 10 s
  • protiskluzové podložky

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.