Tanakan

  (2)

Zapomínáte? Máte potíže se soustředěním? Cítíte se citově nevyrovnaní? To vše jsou projevy snížené duševní výkonnosti a mohou souviset se zhoršeným prokrvováním mozku. Jestliže hledáte prostředek, který by vaše kognitivní funkce podpořil, vyzkoušejte Tanakan, lék s extraktem z listů ginkgo biloby.

Seřadit podle
 • Tanakan

  90 tablet
  Při poruchách duševní výkonnosti, poruchách paměti a pozornosti.
 • Tanakan

  roztok 90 ml
  Při poruchách duševní výkonnosti, poruchách paměti a pozornosti.

  Jak funguje Ginkgo biloba 

  Účinnou látkou léčivého přípravku Tanakan je standardizovaný extrakt z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba). Působení Tanakanu je založeno především na vazodilatačním účinku extraktu z ginkgo biloby v oblastí malých tepen. Rozšiřuje je, a tím zlepšuje prokrvení. Navíc zvyšuje tvorbu a uvolňování acetylcholinu – látky, která je nepostradatelná pro přenos nervových vzruchů a jejíž množství se s přibývajícím věkem snižuje. Působí též proti přítomnosti volných radikálů.Přípravek je určen pouze pro dospělé osoby. Užívá se jedna tableta 3 x denně. Účinek léčby se obvykle výrazněji projevuje po 2–4 týdnech. Doporučená délka užívání je 1–3 měsíce.

  Tanakan je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje extrakt z listů ginkgo biloby. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalový leták!