Tanakan 90 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

249 ušetříte 40 Kč

Původní cena 289 Kč, sleva 14%

O produktu

Léčivý přípravek Tanakan roztok obsahuje extrakt z jinanu dvoulaločnatého (Ginkgo biloba), který se užívá k léčbě příznaků kognitivních poruch u starších osob jako jsou například:

  • poruchy paměti
  • poruchy pozornosti
  • snížená schopnost soustředění
  • emoční labilita

Účinné látky z jinanu rozšiřují malé tepny, zlepšují průtokové vlastnosti krve a podporují žilní napětí. Proto se jeho vlastnosti využívají zvláště při poruchách prokrvení mozku. Přípravek je určen pouze pro dospělé pacienty.

Dávkování

Starší osoby užívají 1 tabletu 3x denně, a to ráno, v poledne a navečer během jídla. Účinek léčby se projeví obvykle po 2 – 4 týdnech užívání přípravku. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo nezlepší do 3 měsíců, vyhledejte lékaře. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 3 měsíce.

Složení

Léčivou látkou je Ginkgo bilobae extractum siccum normatum (35 - 67 : 1) extrahováno acetonem 60% (m/m) - standardizovaný extrakt Ginkgo bilobae (EGb 761) obsahující 24% Ginkgo-heterosidů a 6% ginkgolidů a bilobalidu v množství 40 mg v 1 potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktózy, mikrokrystalická celulóza, kukuřičný škrob, koloidní bezvodý oxid křemičitý, mastek, magnesium-stearát, makrogol 400, makrogol 6000, hydroxypropylmethylcelulóza, oxid titaničitý, červený oxid železitý (E 172).

Upozornění

Pokud užíváte léky proti srážení krve, nejdříve se poraďte s lékařem o vhodnosti užívání tohoto přípravku.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.