Ostatní

Tangle teezer Large Wet Detangler Peachy Glow kartáč na vlasy 1 ks

5.0
  • Kartáč Tangle teezer Wet Detangler je vhodný pro všechny typy a délky vlasů včetně hustých a vlnitých. Pro rozčesávání nejen mokrých vlasů bez tahání, zamotávání a vytrhávání vlasů.
469

O produktu: Tangle teezer Large Wet Detangler Peachy Glow kartáč na vlasy 1 ks

50127094

Úvod

Tangle Teezer Wet Detangler Large je velký kartáč, který ocení každá žena. Dokáže bezbolestně zkrotit nepoddajné vlasy různých délek a typů, a to včetně hustých a vlnitých kadeří. Během chvilky je dokonale rozčešete, odstraníte uzlíky a dodáte kadeřím zářivý lesk a zdravý vzhled – to vše bez bolestivého trhání, tahání či zacuchávání. Kartáč má rukojeť, lze ho tedy pevně uchopit, aby vám při používání nevypadl z ruky ani ve sprše.

Použití na mokré vlasy

Kartáč je speciálně vytvořen k rozčesávání mokrých vlasů. K dosažení nejlepších výsledků naneste nejprve šampon od kořínků ke konečkům. Místo prstů využijte k zapracování šamponu a tvorbě pěny právě tento kartáč, který zajistí, že se šampon dostane ke všem pramínkům, aby vaše hříva zářila z každého úhlu zdravím, krásou i neodolatelným leskem. Stejně dobře po kartáči můžete sáhnout i v další fázi, kdy jsou vlasy vlhké a vy je potřebujete rozčesat, než je začnete vysoušet a stylingově upravovat.

 

Hlavní vlastnosti:

  • profesionální kartáč pro všechny typy vlasů
  • speciálně vyvinutý pro rozčesávání mokrých vlasů
  • netahá vlasy, předchází lámání a třepení

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.