Registrovaný léčivý přípravek

Tantum Verde Orange and Honey 3 mg 40 pastilek

Tantum Verde Orange and Honey cucavé pastilky s pomerančovo-medovou příchutí působí proti zánětu a bolesti v krku a ústech u dospělých a dětí od 6 let.

NAVÍC Tantum Natura Orange&Honey + Zinek + vitamin C 15 pastilek Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Tantum Natura Orange&Honey + Zinek + vitamin C 15 pastilek za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2024 nebo do vyprodání zásob.
319
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Tantum Verde Orange and Honey 3 mg 40 pastilek

50151459

Tantum Verde Orange and Honey

Pastilky Tantum Verde Orange and Honey léčí bolest a zánět v krku a ústech. Mohou je užívat dospělí, dospívající a děti od 6 let. Jsou vhodné i pro pacienty s cukrovkou (neobsahují cukr). V období těhotenství a kojení není užívání pastilek vhodné.

Kdy použít lék Tantum Verde Orange and Honey?

Bolest a zánět v krku

Bolest a zánět v krku

Léčí bolest a otoky. Vhodný při zánětu mandlí a při zánětu hltanu.

Zánět dutiny ústní

Zánět dutiny ústní

Použijte při zánětech dásní, zánětech sliznice ústní dutiny a paradentóze. Léčí afty.

Bolest po chirurgických zákrocích

Bolest po chirurgických zákrocích

Po ošetření zubů (trhání stoliček) nebo po trhání mandlí.

 


Dávkování

Dospělí a děti od 6 let užívají 1 pastilku až 3x denně, neurčí-li lékař jinak. Pastilka se nechá volně rozpustit v ústech. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se vám přitíží, je potřeba se poradit s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní.

Tantum Verde Orange and Honey, ukažte blízkým, že je máte rádi.

Složení

Léčivou látkou je benzydamin-hydrochlorid 3 mg v jedné pastilce.

Pomocnými látkami jsou isomalt (E 953), monohydrát kyseliny citronové, pomerančové aroma (obsahuje alergenní vonné látky citral, citronellol, limonen, geraniol a linalol) a tekuté medové aroma, levomenthol, draselná sůl acesulfamu, chinolinová žluť (E 104), oranžová žluť (E 110).

Upozornění

Tantum Verde Orange and Honey obsahuje benzydamin hydrochlorid. Lék k místnímu užití v ústech a krku. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Pokud trpíte bronchiálním astmatem, může se u Vás vyskytnout bronchospasmus (zúžení průdušek). Přípravek obsahuje oranžovou žluť, která může způsobit alergické reakce. Dále přípravek obsahuje isomalt, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Obsažené alergenní vonné látky mohou vyvolat alergickou reakci.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.