Fytopharma Tatranská průdušková směs bylinný sirup bez cukru 100 ml

Doplněk stravy

Značka: FYTOPHARMA
Tatranská průdušková směs je doplněk stravy ve formě sirupu, který obsahuje bylinné výtažky z proskurníku, máty, slézu, tymiánu a pukléřky. Bez cukru.
199

Cena za 100 ml: 199 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50030734

Tatranská průdušková směs je doplněk stravy ve formě sirupu, který obsahuje bylinné výtažky pěti tradičně používaných bylin, které slouží k podpoře dýchacícho, trávicího a imunitního systému. Neobsahuje sacharózu, je proto vhodný i pro diabetiky.

Hlavní vlastnosti:

  • proskurník přispívá k normální funkci dýchacího systému a k normálnímu trávení
  • máta přispívá k normální funkci imunitního systému
  • máta podporuje trávení a normální funkci dýchacího systému
  • tymián přispívá k normální funkci dýchacího systému
  • sléz podporuje normální činnost hltanu a dýchacích cest
  • sléz podporuje normální trávení a normální funkce dýchacího systému
  • pukléřka má antioxidační vlastnosti

Dávkování

Dospělí 3-5 krát denně 1 kávovou lžičku, děti od 3 let 3 krát denně 1 kávovou lžičku sirupu užít přímo nebo zamíchat do teplého nápoje. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout!

Složení

Maltitolový sirup, čištěná voda, zahuštěný vodný extrakt směsi bylin 5 g ve 100 g výrobku (kořen ibišku, květ slézu maurského, nať tymiánu, nať máty, pukléřka islandská), kys. askorbová, chem. konzervačvá látka sorban draselný.

Upozornění

Doplněk stravy. Výrobek je určen pro děti od 3 let. Není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávajte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladovat při teplotě 15 ° C až 25 ° C, chránit před přímým slunečním zářením a sálavým teplem. Před použitím protřepat. Případná usazenina není na závadu kvality

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.