TENGA Air-Tech Regular masturbátor

Ostatní

Značka: TENGA
TENGA Air-Tech Regular masturbátor má elastickou strukturu, která umožňuje proudění vzduchu a vytváří efekt úžasného sání. Opakovaně použitelný.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
515

O produktu

50132938

TENGA Air-Tech Regular masturbátor navazuje na standardní edici TENGA Cup a nabízí novou úroveň potěšení. Elastická struktura ze spirálových žeber umožňuje proudění vzduchu, který vytváří efekt úžasného sání. Pokrokový design umožňuje hygienické vyčištění pomůcky, a díky tomu je opakovaně použitelná.

Vítejte ve světě TENGA!

Název japonské společnosti v překladu znamená „elegantní, šarmantní, rafinovaný“ a přesně takové výrobky TENGA jsou. Stylový, inovativní vzhled masážních produktů jde ruku v ruce s vysokou kvalitou provedení a nejvyšší kvalitou materiálů. Můžete je použít i 20x za den a citlivá pokožka neponese žádné znaky únavy. Ponořte se do svých představ a s pomůckami TENGA zažijte vyvrcholení jako nikdy předtím. TENGA je zárukou kvality i dokonalého prožitku!

Hlavní vlastnosti:

  • speciální elastický materiál
  • vysoká kvalita provedení
  • vhodné k opakovanému použití
  • rozměry: 69 × 69 × 155 mm
  • délka pro vložení 150 mm
  • šířka pro vložení 45 mm
  • součástí balení je vzorek lubrikačního gelu TENGA


Složení

Materiály: Pouzdro PE. Uzávěr PP. Vnitřní pouzdro: Termoplastický elastomer (TPE). Lubrikant: Voda, Glycerin, Polyakrylát sodný, Ethanol, Hydroxyethylcelulóza, Fenoxyethanol, Methylparaben, EDTA-2Na, Polysorbát 80, Sorbitan Cocoate, parfemace.

Použití

Díky inovativnímu designu je produkt omyvatelný – po použití lze vložku snadno vyjmout a opláchnout.

Upozornění

Z hygienických důvodů není možné při koupi tohoto zboží odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní bez uvedení důvodu v případě, že kupující vyňal zboží z uzavřeného obalu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.