TENGA Flip Zero White masturbátor

Ostatní

Značka: TENGA
TENGA Flip Zero White masturbátor s propracovanou silikonovou strukturou poskytuje ještě užší sevření s přilnavým vstupem. Vytváří intenzivní podtlak, který lze podle libosti regulovat.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
2 390

O produktu

50132933

Dokonalá pomůcka s propracovanou silikonovou strukturou pro maximální prožitek! TENGA Flip Zero White masturbátor poskytuje ještě užší sevření s přilnavým vstupem. Vytváří intenzivní podtlak, který můžete podle své libosti regulovat.

Hlavní vlastnosti:

  • speciální elastický materiál
  • vysoká kvalita provedení
  • vhodné k opakovanému použití
  • rozměry: 68 × 80 × 175 mm
  • délka pro vložení cca 160 mm
  • šířka pro vložení cca 50 mm
  • součástí balení je vzorek lubrikačního gelu TENGA

Vítejte ve světě TENGA!

Název japonské společnosti v překladu znamená „elegantní, šarmantní, rafinovaný“ a přesně takové výrobky TENGA jsou. Stylový, inovativní vzhled masážních produktů jde ruku v ruce s vysokou kvalitou provedení a nejvyšší kvalitou materiálů. Můžete je použít i 20x za den a citlivá pokožka neponese žádné znaky únavy. Ponořte se do svých představ a s pomůckami TENGA zažijte vyvrcholení jako nikdy předtím. TENGA je zárukou kvality i dokonalého prožitku!


Složení

Pouzdro a Slide Cap: PC. Vnitřní pouzdro: Termoplastický elastomer (TPE). Přítlačná podložka a transportní kotevní kroužek: Silikon. Držák uživatelské příručky: GPPS. Lubrikant: Voda, Glycerin, Polyakrylát sodný, Ethanol, Hydroxyethylcelulóza, Fenoxyethanol, Methylparaben, EDTA-2Na, Polysorbát 80, Sorbitan Cocoate, parfemace.

Použití

Díky inovativnímu designu je produkt omyvatelný, a tedy vhodný k opakovanému použití. TENGA Flip Zero White je doplněn stojanem, který slouží nejen k uschování, ale i jako odkládací plocha k uschnutí po jejím použití a umytí.

Upozornění

Z hygienických důvodů není možné při koupi tohoto zboží odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní bez uvedení důvodu v případě, že kupující vyňal zboží z uzavřeného obalu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.