Terezia BELLA LINIA 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: TEREZIA
Terezia BELLA LINIA je unikátní kombinace rostlin a hub. Cesmína a guarana podporují očistu těla a kontrolu tělesné hmotnosti, ostropestřec napomáhá detoxikaci.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
229

Cena za 1 kus: 4 Kč

O produktu

50101360

Terezia BELLA LINIA je potravinový doplněk vyrobený z pečlivě sestavené směsi rostlin, hub a bylin. Přípravek je 100 % přírodní, je vyroben bez příměsí a konzervačních látek. Guarana a cesmína paraguayská podporují odbourávání tuků a pomohou vám mít kontrolu nad tělesnou hmotností. Ostropestřec napomáhá očistě organizmu a společně s rakytníkem podporuje zažívání. Psyllium slouží jako zdroj rozpustné vlákniny, bez které se žádný hubnoucí program neobejde. Rakytník řešetlákový je využíván na zlepšení obranyschopnosti organizmu, podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému a trávení a pomáhá udržovat zdravou pokožku.

Hlavní vlastnosti:

  • guarana a guarana napomáhají při kontrole hmotnosti a přispívají k odbourávání lipidů (tuků)
  • ostropestřec přispívá k očistě organizmu a podporuje trávení
  • psyllium zvyšuje přísun vlákniny
  • rakytník podporuje obranyschopnost organizmu, pomáhá při únavě, podporuje činnost srdce, trávicího traktu a pomáhá udržovat zdravou pokožku
  • kapsle jsou vhodné i pro celiaky, vegetariány a vegany

Dávkování

1 kapsle 2x denně 30 minut před jídlem. Kapsli zapít dostatečným množstvím vody. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.

Složení

1 kapsle obsahuje 550 mg směsi BELLA LINIA: ostropestřec mariánský (Sylibum marianum) 200 mg, prášek jitrocele indického – psyllium (Plantago ovata) 150 mg, prášek guarany (Paullinia cupana) 100 mg, extrakt listu cesmíny paraguayské (Ilex paraguairenses) 50 mg, extrakt rezavce šikmého/čagy (Inonotus obliquus), extrakt rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides). Obal kapsle: celulóza.

Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti a mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte do 25 °C. Kapsli konzumujte ihned po vyjmutí z blistru. Denní přísun tekutin minimálně 2 l. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.