Terezia BELLA LINIA 60 kapslí

Doplněk stravy

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

229

Cena za 1 kus(tbl): 4 Kč

O produktu

BELLA LINIA je potravinový doplněk vyrobený z pečlivě sestavené směsi rostlin a hub a bylin. Přípravek je 100 % přírodní, je vyroben bez příměsí a konzervačních látek.

  • Hlavní složky guarana a Cesmína paraguayská jsou tradiční jihoamerické byliny, které jsou využívány ke zvýšení fyzické a psychické vitality. Jejich další báječnou vlastností je, že přispívají k odbourávání lipidů a tím i ke kontrole hmotnosti.
  • Ostropestřec mariánský příznivě ovlivňuje detoxikaci organismu a spolu s psylliem podporují trávení a normální funkce střevního traktu.
  • Rakytník řešetlákový je využíván na zlepšení obranyschopnosti organizmu, podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému a trávení a pomáhá udržovat zdravou pokožku.

Složení:

1 kapsle obsahuje 550 mg směsi BELLA LINIA: ostropestřec mariánský (Sylibum marianum) 200 mg, prášek jitrocele indického – psyllium (Plantago ovata) 150 mg, prášek guarany (Paullinia cupana) 100 mg, extrakt listu cesmíny paraguayské (Ilex paraguairenses) 50 mg, extrakt rezavce šikmého/čagy (Inonotus obliquus) a rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides).

Obal kapsle: celulóza.

Lepek < 10 mg/kg, vláknina 50,6 g/100g.

Jak se BELLA LINIA užívá:

2x denně 1 kapsle 30 minut před jídlem zapít dostatečným množstvím vody. Kapsle se polyká celá a zapije vodou, nebo se její obsah nasype do jídla nebo do vody. Denní přísun tekutin minimálně 2 l. Dle potřeby je možné užívat i dlouhodobě.

Upozornění:

Není vhodné pro děti a mladistvé do 15 let, těhotné a kojící ženy. Vhodné pro celiaky, vegetariány a vegany. Není náhradou vyvážené apestré stravy a zdravého životního stylu.