Doplněk stravy

Terezia BrusLinky AKUT 10 kapslí

Značka: TEREZIA
  • Doplněk stravy Terezia BrusLinky AKUT s obsahem brusinek, zlatobýlu, truskavce a medvědice lékařské, které podporují zdravé močové cesty.
209

Cena za 1 kus: 21 Kč

O produktu: Terezia BrusLinky AKUT 10 kapslí

50095640

Úvod

Brusnice brusinka (Vaccinium vitis-idaea) je stálezelený větvený keř, jehož plody jsou jasně červené a trpké brusinky. Brusinky obsahují řadu přírodních látek, jako jsou antioxidanty, polyfenoly a další. Brusinky podporují správnou funkci močového ústrojí a podílí se na komfortu močových cest. V doplňku stravy Terezia BrusLinky AKUT jsou brusinky doplněny D-manózou, zlatobýlem, truskavcem a medvědicí lékařskou, která podporuje normální funkci močové soustavy.

Hlavní vlastnosti:

  • brusinky podporují zdravé močové cesty
  • zlatobýl zvyšuje fyziologickou odolnost organizmu, podporuje funkci močové soustavy a prostaty
  • medvědice podporuje normální funkci močového měchýře a ledvin
  • truskavec podporuje zdraví močových cest
  • kapsle bez lepku

Dávkování

1 kapsle denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo vody.


Složení

1 kapsle obsahuje 350 mg směsi BRUSLINKY a BYLINKY [prášek sušeného extraktu z plodů brusnice brusinky (Vaccinium vitis-idaea) 250 mg, extrakt a list medvědice lékařské (Arctostaphylos uva-ursi) 33 mg, extrakt z listu brusnice, truskavec ptačí (Polygonum aviculare), zlatobýl obecný (Solidago virgaurea), D-manóza, škrob]. Obal kapsle: želatina.


Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti a mladistvé do 15 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru.
Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné pro bezlepkovou dietu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.