Terezia BrusLinky 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: TEREZIA
Doplněk stravy Terezia BrusLinky s obsahem brusinek, které podporují zdravé močové cesty. Na jednu kapsli bylo použito 200 g čerstvých brusinek evropského typu.
255

Cena za 1 kus: 4 Kč

O produktu

50094483

Brusnice brusinka (Vaccinium vitis-idaea) je stálezelený větvený keř, jehož plody jsou jasně červené a trpké brusinky. Brusinky obsahují řadu přírodních látek, jako jsou antioxidanty, polyfenoly a další. Brusinky podporují správnou funkci močového ústrojí a podílí se na komfortu močových cest. Na jednu kapsli bylo použito 200 g čerstvých brusinek evropského typu

Hlavní vlastnosti:

  • brusnice brusinka obsahuje řadu přírodních látek jako jsou polyfenoly
  • brusinky pochází z přírody netknuté průmyslem
  • brusinky podporují zdraví močových cest

Dávkování

1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

Složení

1 kapsle obsahuje 300 mg směsi BRUSLINKY [prášek sušeného extraktu z plodů brusnice (Vaccinium vitis – idaea) 200 mg, bramborový škrob]. Obal kapsle: želatina.

Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné pro celiaky, těhotné a kojící ženy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.