Terezia ErecToP 60 kapslí

50101345

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

409 ušetříte 93 Kč

Původní cena 502 Kč, sleva 19%

Cena za 1 kus(tbl): 7 Kč

O produktu

Erec TOP je unikátní kombinace rostlin a hub vyvinutá pro muže na podporu sexuální potence. Potravní doplněk ErecTOP v denní dávce dvou kapslí obsahuje 100 % denní referenční hodnoty příjmu přírodního vitaminu E. Přípravek je 100 % přírodní, je vyroben bez příměsí a konzervačních látek.

  • Kotvičník zemní podporuje hormonální aktivitu.
  • Rozchodnice růžová má příznivý vliv na krevní oběh.
  • Houba reishi podporuje dobrou imunitu organizmu.
  • Vitamin E napomáhá ochraně buněk před oxidačním stresem a tím přispívá ke zpomalení stárnutí organismu.

Složení:

1 kapsle obsahuje 330 mg směsi Erec TOP: mletý kořen a extrakt kopyšníku tmavého (Hedysarum neglectum) 140 mg, mletá nať kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) 80 mg, extrakt rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) 40 mg, prášek lyofilizované celé houby shii-take (Lentinula edodes) 40 mg, prášek lyofilizované celé houby reishi (Ganoderma lucidum), sušený prášek celého spektra houby housenice čínské (Cordyceps sinesis), přírodní vitamin E (d-alfa tokoferyl acetát) 6 mg.

Obal kapsle: celulóza.

Lepek < 10 mg/kg, vláknina 48,5 g/ 100 g.

Jak se Erec TOP užívá:

2x denně1 kapsle před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapije vodou, nebo se její obsah nasype do jídla nebo do vody. Dle potřeby je možné užívat i dlouhodobě.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Není vhodné pro děti a mladistvé do 15 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Užívání přípravku konzultujte s ošetřujícím lékařem. Vhodné pro celiaky, vegetariány a vegany.

Parametry
Značka Terezia
Pro koho Pro muže
Forma Kapsle
Bez lepku Ano
Bez laktózy Ano
Pro vegany Ano
Věk dítěte od 15 let
EAN 8594006897433