Terezia Klouby fit 60 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

256 ušetříte 46 Kč

Původní cena 302 Kč, sleva 15%

Cena za 1 kus(tbl): 4 Kč

O produktu

KLOUBY FIT je směs přírodních produktů, které svými vyjímečnými vlastnostmi příznivě ovlivňují stav pohybového aparátu. Obsahuje přírodní komplex minerálů Aquamin, jehož hlavní složkou je čistá zvápenatělá červená mořská řasa z rodu Lithothamnion s obsahem vápníku a hořčíku. Tyto dva minerály jsou důležité pro normální stav kostí a činnost svalů. Hořčík navíc přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Dobrému vstřebávání vápníku napomáhá vitamin D. Součástí produktu jsou houba shii-take, boswellia (kadidlovník pilovitý), šípek a rakytník. Přípravek je 100 % přírodní, je vyroben bez příměsí a konzervačních látek.

  • Boswellia podporuje normální stav kostí a kloubů.
  • Šípek kladně ovlivňuje přirozenou obranyschopnost a uplatňuje se jako antioxidant.
  • Rakytník řešetlákový podporuje imunitu, přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému a trávení a pomáhá udržovat zdravou pokožku.

Složení:

Přírodní komplex minerálů AQUAMIN, jehož hlavní složkou je 100% čistá zvápenatělá červená mořská řasa Lithothamnion calcareum s obsahem vápníku a hořčíku. Obohacen dále o boswellii, šípek, rakytník a houbu shii-take.

Extrakt kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) 50 mg, prášek celé lyofilizované houby shii-take (Lentinula edodes), extrakt ze šípků (Rosa canina), extrakt z rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), přírodní vitamin D3 (cholekalciferol) 5 μg.

Obal kapsle: celulóza.

Lepek < 10 mg/kg, vláknina 13,2 g/ 100 g.

Obsah účinných látek ve 2 kapslích:

Vápník 160 mg, hořčík 56,25 mg, Boswellia serrata 100 mg, vitamin D 10 µg.

Jak se KLOUBY FIT užívá:

2x denně1 kapsle před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapije vodou, nebo se její obsah nasype do jídla nebo do vody. Dle potřeby je možné užívat i dlouhodobě.

Upozornění:

Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Vhodné pro celiaky, vegetariány a vegany. Doplněk stravy. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Parametry
Značka Terezia
Forma Kapsle
Věk dítěte od 3 let
EAN 8594006897440

Kategorie produktu