Doplněk stravy

Terezia Klouby fit 60 kapslí

Značka: TEREZIA

Terezia Klouby fit je doplněk stravy se složkou AQUAMIN: bioaktivní komplex mořských minerálů a stopových prvků, ve kterém převládá vápník a hořčík ve své dobře vstřebatelné podobě.

349

Cena za 1 kus: 5,82 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Terezia Klouby fit 60 kapslí

50101193

Úvod

Terezia Klouby fit je směs přírodních látek, které dominuje komplex minerálů Aquamin, jehož hlavní složkou je čistá zvápenatělá červená mořská řasa z rodu Lithothamnion s obsahem vápníku a hořčíku. Tyto dva minerály jsou důležité pro normální stav kostí a činnost svalů. Hořčík navíc přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Dobrému vstřebávání vápníku napomáhá vitamin D. Součástí produktu jsou houba shii-take, boswellia (kadidlovník pilovitý), šípek a rakytník. Přípravek je 100% přírodní, je vyroben bez příměsí a konzervačních látek. Je vhodný i pro celiaky, vegetariány a vegany.

Hlavní vlastnosti:

  • boswellia podporuje normální stav kostí a kloubů
  • šípek kladně ovlivňuje přirozenou obranyschopnost a uplatňuje se jako antioxidant
  • rakytník řešetlákový podporuje přirozenou imunitu, přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému a trávení, a pomáhá udržovat zdravou pokožku
  • vápník a hořčík podporují stav kostí
  • hořčík napomáhá správné činnosti svalů

Dávkování

1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

1 kapsle obsahuje 570 mg směsi KLOUBY FIT [Aquamin (Lithothamnion calcareum) 400 mg – přírodní zdroj vápníku (uhličitan vápenatý) a přírodní zdroj hořčíku (hydroxid hořečnatý), extrakt kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) 50 mg, prášek celé lyofilizované houby shii-take (Lentinula edodes), extrakt ze šípků (Rosa canina), extrakt z rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), vitamin D3 (cholekalciferol) 5 μg]. Obal kapsle: celulóza.


Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti a mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Uchovávejte v suchu do 25 ºC. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.