Terezia NEKAŠLI 100% přírodní bylinný sirup 150 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: TEREZIA
Bylinkové pohlazení pro podrážděný krk v období nachlazení. Terezia NEKAŠLI má neodolatelnou chuť, kterou si zamilují děti i nároční dospělí.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

169

O produktu

50112014

NEKAŠLI sirup obsahuje směs 6 bylinných extraktů (jitrocel, šípky, máta, lipový květ, mateřídouška a smrk), které společně příznivě působí při kašli, podráždění hlasivek a chrapotu. Na povrchu sliznice dutiny ústní a hltanu vytváří ochrannou vrstvu, díky které zmírňuje dráždivé pocity. Další složkou sirupu je koncentrovaná šťáva z hroznového vína a citronová šťáva. Díky tomu má sirup neodolatelnou chuť, kterou si zamilují děti i nároční dospělí.

Hlavní vlastnosti:

  • šípek s jitrocelem a mateřídouškou příznivě ovlivňují imunitní systém a přispívají k normální funkci dýchacího systému
  • lípa napomáhá normální funkci dýchacího systému a podporuje vykašlávání
  • máta působí pozitivně na relaxaci a spánek

Dávkování

Dospělí užívají 15 ml sirupu (1 polévková lžíce) 3x denně. Děti od 3 let užívají 5 ml sirupu (1 čajová lžička) 3x denně. Před použitím protřepejte.
Pro lepší efekt se doporučuje sirup krátce kloktat ve stanovené dávce, sirup více přilne ke sliznici a lépe působí na postižená místa (hltan, měkké patro, mandle).

Složení

Koncentrát z plodů révy vinné, sirup z agáve tmavý, vodní extrakt listu jitrocele kopinatého (Plantago lanceolata), extrakt plodu růže šípkové (Rosa canina), vodní extrakt listu máty peprné (Mentha piperita), vodní extrakt lipového květu (Tilia cordata), vodní extrakt mateřídoušky úzkolisté (Thymus serpyllum), vodní extrakt listu smrku ztepilého (Picea abies), koncentrát citronové šťávy.

Upozornění

Nepoužívejte, pokud trpíte alergií či přecitlivělostí na některou složku tohoto výrobku. Nejsou k dispozici žádné poznatky, které by bránily užívání přípravku během těhotenství a kojení. Nepřekračujte doporučené dávkování. Případně vzniklá usazenina není závadou kvality výrobku. Bez konzervantů, přidaného cukru, sladidel a barviv. Po otevření balení je doba použitelnosti 1 měsíc.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.