Doplněk stravy

Terezia Spánek & Relax 60 kapslí

Značka: TEREZIA

Kapsle Terezia Spánek a relax obsahují extrakty z meduňky lékařské, kozlíku lékařského, mučenky a levandule pro zdravý a klidný spánek a celkovou duševní pohodu.

255

Cena za 1 kus: 4,25 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Terezia Spánek & Relax 60 kapslí

50114931

Úvod

Čistě přírodní přípravek Terezia Spánek & Relax kombinuje účinky pečlivě vybraných bylin meduňky lékařské, kozlíku lékařského, mučenky a levandule. Levandule a mučenka podporují relaxaci a klidný spánek. Kozlík přispívá k duševnímu zdraví, působí proti stresu a má relaxační účinky, pomáhá zvládat každodenní stres, pozitivně ovlivňuje spánek a usínání. Meduňka podporuje duševní zdraví, má relaxační účinky a pomáhá s usínáním.

Hlavní vlastnosti:

  • mučenka pomáhá navodit klidný odpočinek a spánek
  • kozlík pomáhá udržovat zdravý/kvalitní spánek, přispívá k optimálnímu uvolnění a pomáhá podpořit relaxaci a duševní a tělesnou pohodu
  • meduňka udržujte přirozenou hormonální rovnováhu a napomáhá klidnému spánku
  • levandule pomáhá podporovat relaxaci a udržovat zdravý spánek 
  • kapsle jsou bez lepku

Dávkování

Užívejte 1–2 kapsle denně 1 hod před spaním. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

1 kapsle obsahuje 450 mg směsi SPÁNEK & RELAX [extrakt mučenky pletní (Passiflora incarnata) 100 mg, extrakt kořene kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) 100 mg, extrakt listu meduňky lékařské (Melissa officinalis) 100 mg, prášek celé lyofilizované houby shii-take (Lentinula edodes), extrakt květů levandule lékařské (Lavandula angustifolia) 50 mg]. Obal kapsle: želatina.


Upozornění

Není vhodné pro děti do 15 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého o životního stylu. Vhodné pro celiaky, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.