Terezia Štítná žláza 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: TEREZIA
Přípravek Terezia Štítná žláza obsahuje kombinaci rostlinných extraktů a mořské řasy Laminaria, která je přírodním zdrojem jódu. Pro správnou činnost štítné žlázy.
Skladem na e-shopu
299

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu

50123560

Pro správnou funkci štítné žlázy. Doplněk stravy s obsahem mořské řasy Laminaria (mořská kapusta), která je přírodním zdrojem jódu. Jód je důležitý biogenní prvek nezbytný pro správný vývoj organismu. Přispívá ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a je důležitý pro normální činnost nervové soustavy. Pomáhá udržet normální stav pokožky a příznivě ovlivňuje energetický metabolismus. Přípravek dále obsahuje extrakty z meduňky, lnu, chaluhy, řepeně a ovsa setého.

Hlavní složky:

  • mořské řasy Laminaria napomáhají přirozené obranyschopnosti a zdravému trávení
  • meduňka udržuje přirozenou hormonální rovnováhu a přispívá k optimální relaxaci, příznivě ovlivňuje kognitivní a duševní zdraví
  • chaluha bublinatá přispívá k normální činnosti štítné žlázy a příznivě působí na energetický metabolismus

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 2x denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

Složení

1 kapsle obsahuje 400 mg směsi Štítná žláza [sušený prášek kořene mochny bílé (Potentilla alba), sušené mořské řasy Laminaria (Laminaria digitata) 80 mg – z toho 75 µg jódu, prášek a extrakt listu meduňky lékařské (Melissa officinalis) 80 mg, prášek plodu lnu setého (Linum usitatissimum), sušený extrakt chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus), extrakt kvetoucí nati řepeně durkoman (Xanthium strumarium), sušený extrakt zeleného ovsa setého (Avena sativa)]. Obal kapsle: želatina.

Upozornění

Není vhodné pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro celiaky. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.