Tetesept Záda a ramena mořská sůl do koupele 600 g

Kosmetika

Značka: TETESEPT
Tetesept Záda a ramena mořská sůl je obohacena silicemi z rozmarýnu, zázvoru a jalovce. Teplá koupel s vonnými oleji přispívá k uvolnění zatuhlých svalů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
185

O produktu

50117081

Vychutnejte si relaxační koupel s éterickými oleji! Tetesept Záda a ramena mořská sůl do koupele obsahuje rostlinné silice z rozmarýnu, zázvoru a jalovce. Teplá koupel s vonnými oleji prohřívá celé tělo a přispívá k uvolnění zatuhlých zádových, ramenních a šíjových svalů. Mořská sůl, bohatá na minerály, bude hýčkat Vaši pokožku. Přípravek je vhodný i pro vegany.

Výsledek:

  • teplá koupel příjemně prohřeje tělo a pomáhá uvolnit unavené svaly
  • obsahuje rostlinné silice z rozmarýnu, zázvoru a jalovce
  • vhodné i pro vegany

Složení

Přírodní rostlinné silice z rozmarýnu, šalvěje, černého pepře, zázvoru, jalovce, libavky a ze světlice barvířské, zázvorový extrakt.

Použití

Koupelovou mořskou sůl přidávejte do tekoucí vody o teplotě vody 36-38 °C. Vychutnejte si 10-20minutovou koupel. Vanu po koupeli vypláchněte teplou vodou, abyste odstranili zbytky přípravku.

Upozornění

Nepoužívejte pro děti do 3 let. Nenaředěný přípravek se nesmí dostat do kontaktu se sliznicemi. Vyvarujte se přímého kontaktu s očima. Není vhodné ke konzumaci. Může obsahovat stopy kamínků, písku nebo mušlí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.