Thera-Band Posilovací guma 2 m 1 ks černá - speciálně silná

Zdravotnické prostředky

Značka: THERA-BAND
Thera-Band Posilovací guma je velmi efektivní cvičební pomůcka na procvičování, posilování a protahování celého těla vhodná pro všechny věkové kategorie.
Skladem na e-shopu
245

O produktu

50106040

Thera-Band Posilovací guma je univerzální a velmi účinná komplexní cvičební pomůcka, která protáhne celé vaše tělo. Je jednoduchým řešením pro vaši rehabilitaci, domácí cvičení nebo silový trénink ve fitness centrech.

Cvičení s gumou Thera-Band zlepšuje držení těla, rovnováhu, posiluje svaly, minimalizuje tlak na klouby a snižuje riziko zranění. Posilovací guma je vhodná pro všechny věkové skupiny.

Posilovací gumy Thera-Band se vyrábějí se v osmi různých barvách, z nichž každá představuje jiný stupeň obtížnosti, navazující na posilovací gumu předchozí. Při vašem tréninku můžete díky tomu postupovat nahoru barevnou škálou s tím, jak roste vaše kondice. Nejslabší posilovací guma z barevné škály je béžová, po ní následují žlutá, červená, zelená, modrá, černá, stříbrná a nejsilnější je posilovací guma zlatá. Každý stupeň je o 25 % silnější než stupeň předchozí. Mezi posilovací gumou černou, stříbrnou a zlatou je nárůst síly o 40 %.

Thera-Band Posilovací guma černá – speciálně silná. Síla potřebná k jejímu natažení o 100 % odpovídá síle 3,3 kg.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.