Tierra Verde Univerzální čistič 1 l

Drogerie

Tierra Verde Univerzální čistič obsahuje saponin z mýdlových ořechů v biokvalitě pro snadné čištění veškerých omyvatelných ploch, včetně dřevěných podlah.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
139

O produktu

50123836

Pro snadné čištění veškerých omyvatelných ploch, včetně dřevěných podlah a nábytku. Tierra Verde Univerzální čistič obsahuje saponin z mýdlových ořechů v biokvalitě a přispívá k dokonalé čistotě Vaší domácnosti. Ideální pro každodenní úklid.

Hlavní vlastnosti:

  • k čištění veškerých omyvatelných ploch
  • vhodný pro každodenní úklid domácnosti
  • s obsahem saponinu z mýdlových ořechů

Složení

< 5 % neionický tenzid rostlinného původu, chelatační činidlo (EDDS), benzoan sodný, < 1 % extrakt z mýdlových ořechů, denaturovaný líh, xanthanová guma, přírodní pomerančová silice v biokvalitě (Citrus sinensis), d-limonene

Použití

Při běžném zašpinění cca 3 polévkové lžíce (cca 50 ml) na 10 L vody. Při silném znečištění naneste na hadřík nebo houbičku a aplikujte neředěné.

Upozornění

Upozornění: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje: d-limonen. Může vyvolat alergickou reakci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.