Tierra Verde

  (83)

Česko-slovenský výrobce ekologické drogerie a kosmetiky Tierra Verde s.r.o. pod sebou skrývá hned několik značek. Úklidové pomůcky, přípravky na mytí, prací a čisticí prostředky nabízí Yellow&Blue, Casa organica vyrábí sáčky, tašky a ručníky z biobavlny, Gaia se zaměřuje na výrobu menstruačních kalíšků a vložek. Tierra Verde ale nabízí mnohem víc!

Seřadit podle

Z touhy po jednoduchosti

Společnost Tierra Verde byla založena v roce 2008 s cílem řídit se principy True Eco, tedy žít skutečně ekologický život. Filozofií Tierra Verde je podílet se na šetrném, ohleduplném a udržitelném přístupu k životu. Výsledkem je 200 produktů téměř 100 % rozložitelných v přírodě. Tierra Verde jako první česko-slovenská společnost splnila kritéria jednoho z nejpřísnějších mezinárodních certifikátů Ecogarantie a své výrobky netestuje na zvířatech.

Ekologické praní prádla

Tierra Verde přináší jednoduchý a účinný systém 3 kroků ekopraní - odstranění skvrn, praní a máchání. V prvním kroku jistě oceníte žlučové mýdlo na skvrny. Hlavní surovinou při výrobě pracích gelů a prášků na praní bílého i barevného prádla jsou mýdlové ořechy v bio kvalitě doplněné rostlinnými nebo minerálními složkami. Na závěr pracího procesu použijte aviváž nebo máchadlo.

Tierra Verde osvěžovače vzduchu

Dopřejte si osvěžovač vzduchu v bio kvalitě. Provoňte domácnost spreji Tierra Verde, které obsahují pouze BIO éterické oleje, líh a vodu, nebo použijte přírodní esenciální oleje, jež navodí příjemnou atmosféru během relaxační masáže, v aromalampě nebo přidáním do vaší oblíbené kosmetiky.

Tierra Verde na nádobí

V produktové řadě Yellow&Blue najdete také výrobky určené na šetrné mytí nádobí a dezinfekci lahví a kojeneckých lahviček. A pokud potřebujete přípravky na mytí v myčce, Tierra Verde uspokojí i Vás. V portfoliu mají gel s BIO pomerančovou silicí, který účinně odmašťuje a odstraňuje zaschlé zbytky jídla, nebo prášek do myčky, leštidlo i regenerační sůl do myčky.

Péče o tělo a vlasy

V poslední době Tierra Verde rozšířila svůj sortiment také o výrobky péče o tělo a vlasy. Kromě mýdel na ruce a šamponů si tak můžete koupit bambusový kartáček na zuby speciálně určený pro šetrnou, ale zároveň důkladnou každodenní péči o váš chrup, nebo tyčinky na čistění uší z biobavlny a bambusu v krabičce z recyklovaného papíru. V nabídce jsou také sprchové gely nejrůznějších přírodních vůní. Oslnivé vůně povýší vaše sprchování na mimořádně příjemnou proceduru s nádechem aromaterapie