Tierra Verde WC čistič rozmarýn a citron 750 ml

Drogerie

Tierra Verde WC čistič rozmarýn a citron dezinfikuje, pomáhá rozpouštět usazeniny a účinně působí i na nepřístupných místech. Pro dokonalou čistotu každé toalety.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
109

O produktu

50123837

Gelový čisticí prostředek pro údržbu záchodové mísy na bázi kyseliny citronové a lihu. Tierra Verde WC čistič rozmarýn a citron dezinfikuje, pomáhá rozpouštět usazeniny a účinně působí i na nepřístupných místech. Díky svému složení je vhodný také pro domácnosti napojené na biologické a kořenové čističky odpadních vod a septiky. S příjemnou vůní bio rozmarýnové a citronové silice.

Hlavní vlastnosti:

  • pro dokonalou čistotu každé toalety
  • na bázi kyseliny citronové a lihu
  • s příjemnou svěží vůní 

Složení

< 6 % kyselina citronová, < 5 % neionický tenzid rostlinného původu, denaturovaný líh, xanthanová guma, přírodní rozmarýnová silice (Rosmarinus officinalis) a přírodní citronová silice v bio kvalitě (Citrus limon), limonene, citral, linalool.

Použití

Naneste čistič na stěny toalety a nechte působit cca 15 minut. Poté odstraňte zbytky usazenin WC štětkou.

Upozornění

Upozornění: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje: limonen (může vyvolat alergickou reakci), citral a linalool. LIKVIDACE: Nespotřebovaný výrobek odevzdejte ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.