Kosmetika

Tomas Arsov Bonfire HAIRBARIUM dárková sada

Produktová řada: Bonfire

Dárková sada Bonfire HAIRBARIUM od značky Tomas Arsov je vyvinutá přímo na míru zničeným a namáhaným vlasům. Vyživuje a regeneruje vlasové vlákno bez zatížení.

1 650
Doprava zdarma

O produktu: Tomas Arsov Bonfire HAIRBARIUM dárková sada

50144390

Úvod

Dárková sada Bonfire HAIRBARIUM od značky Tomas Arsov je vyvinutá přímo na míru zničeným a namáhaným vlasům. Vlasové vlákno dostává zabrat při mechanické, tepelné a chemické úpravě. Podpořte své délky, aby rostly a nelámaly se. Kvalitní přírodní oleje, aminokyseliny a vyživující látky pomáhají prodloužit životnost vlákna.

Regenerace pro poškozené vlasy

Tato sada nabízí vše potřebné pro pevnější a pružnější vlasy. Najdete v ní komplexní péči – šampon, kondicionér, masku, marulový olej a keratinovou vodu. Součástí je praktická příručka s přehledem přírodních látek obsažených v jednotlivých produktech a jejich fungování, včetně podrobných instrukcí, jak o vlasy správně pečovat. 

Sada obsahuje: 

  • Bonfire šampon 250 ml
  • Bonfire kondicionér 250 ml
  • Architekt regenerační maska 250 ml
  • Marula marulový olej s vitaminem E 50 ml
  • Hair liquid keratinová voda 200 ml

Použití

Šampon a kondicionér používejte běžným způsobem. 

Maska: Naneste malé množství masky do dlaní a v rukou ji rozmělněte. Poté ji vetřete do vlhkých vlasů. Maska se nanáší vždy od poloviny délek ke konečkům. Důkladně vlasy pročešte, ale vyhněte se vlasové pokožce. Nechte působit 5 až 10 min, poté důkladně opláchněte.

Olej: Pár kapek vetřete do ještě vlhkých konečků vlasů.

Keratinová voda: Přípravek rovnoměrně nastříkejte do délek vlasů, přibližně 10 až 15 cm od hlavy. Vlasy jemně rozčešte a na závěr vyfoukejte fénem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.