Tomas Arsov

Tomáš Arsov je známý profesionální kadeřník. Když zrovna nečaruje s nůžkami, najdete ho v laboratoři, kde se podílí na vývoji luxusní vlasové péče značky, jež nese jeho jméno. 

Seřadit podle
Tomas Arsov maska SLEVA 20 % (červen 2023)

Bonfire luxusní vlasová péče z pohodlí domova

Kdo jiný by měl vědět o vlasech víc než profesionální kadeřník. Tomáš Arsov kromě fenomenálních účesů také stvořil svou vlastní značku luxusní vlasové kosmetiky. V nedávné době spatřila světlo světa kolekce Bonfire, která zahrnuje přírodní šampon, oplachový i bezoplachový kondicionér a regenerační masku.

Záchrana pro vlasy dotčené chemií

Co je hlavní příčinou poškozených vlasů bez života? Barvení, melírování, vysoušení a nekvalitní vlasová kosmetika. Chemie umí vlasům uškodit, avšak díky bohatým zkušenostem ze salonu si Tomáš Arsov umí s lecčím poradit. A jak to celé funguje?

Šetrný šampon

Šampon Tomáš Arsov umyje vlasy jemně a do hloubky. Díky přírodním tenzidům vlasy nevysušuje, chrání odstín barvených kadeří a usnadňuje rozčesávání. Výživu a lesk zajistí vitamin E, glycerin a sezamový olej.

Posilující péče

Oplachový kondicionér Bonfire zacelí vlasové folikuly, a díky extraktu z lopuchu a výživnému para oleji zvyšuje objem a posiluje celkovou strukturu vlasu.

Obnova krásného vzhledu

Maska na vlasy je nejsilnější produkt vlasové péče Tomas Arsov. Vaši kštici obnoví, zacelí a dodá jí hebkost a lesk. Prim hrají aktivní ingredience - aminokyselina Arginin a Histigine.

Zacelení vad

Bezoplachový kondicionér zajistí působivý vzhled během pár okamžiků. Upravuje otevřený vlas a zajišťuje jeho výživu od kořínků ke konečkům. To vše díky lehkému složení a para oleji.

Výživná tečka na závěr

Pro závěrečnou péči je vhodný Keratin Hair Liquid. A co všechno umí? Nízkomolekulární keratin proniká přímo do struktury vlasu, hloubkově ho vyživuje a chrání při tepelných úpravách.