Tommee Tippee

  (102)

Britská značka Tommee Tippee® se zaměřuje na sortiment kojeneckých potřeb a dalších produktů, které vám pomohou usnadnit péči o miminko. Firma při navrhování svých výrobků spolupracuje s předními lékaři a ortodontisty a přizpůsobuje je potřebám současného života rodin s dětmi.

Seřadit podle
Tommee Tippee nad 499 Kč + NAVÍC Dudlík

Tomeee Tippee – krmení miminka nikdy nebylo snadnější

Široký sortiment kojeneckých lahviček, které vám zjednoduší období kojení, případně usnadní kombinaci kojení a umělé stravy. K ruce vám firma nabízí i savičky, sterilizátory, odsávačky, kousátka, dětské nádobí apod.

Kojenecké lahve a savičky

Kojenecké lahvičky od Tomee Tippee jsou vybaveny silikonovou savičkou, která se díky teplé tekutině uvnitř lahve zahřeje na tělesnou teplotu a svým tvarem napodobuje mateřský prs. Lahvičky jsou také opatřeny drobným ventilačním otvorem na okraji savičky, který zamezí úniku vzduchu z lahve, čímž umožní plynulé a bezpečné sání tekutiny bez rizika břišní koliky.

Netekoucí láhve a hrnky Tomeee Tippee

Pokud máte doma batole, netekoucí lahve, hrnky a misky zajisté oceníte. Můžete si vybrat z mnoha dětských motivů pro holčičky i kluky. Společnost dbá na bezpečnost svých produktů, a proto jsou vyrobeny z nezávadných materiálů.