Potraviny a nápoje

Topnatur Probio dračí ovoce kaše 60 g

Značka: TOPNATUR
5.0

Nutričně vyvážená rýžová kaše s probiotiky, prebiotiky, vitaminy a minerály. Topnatur Probio dračí ovoce kaše neobsahuje lepek ani laktózu.

25

Cena za 100 g: 41,67 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Topnatur Probio dračí ovoce kaše 60 g

50129476

Úvod

Chutná a nutričně vyvážená kaše k doplnění racionálního jídelníčku při aktivním životním stylu i pro osoby s trávicími obtížemi. Základem je lehce stravitelná rýžová mouka a lyofilizované ovoce pitaya. Exotické aromatické plody jsou a u nás známé jako dračí ovoce a svou chutí připomínají angrešt či vodní meloun. Probio kaše je obohacena o 6 probiotických kmenů v množství 5 miliard na jednu porci + prebiotickou vlákninu inulin, která je velmi důležitá jako živný substrát pro růst probiotických kultur obsažených v kaši. Kaše obsahuje důležité vitamíny a minerály. Neobsahuje lepek, laktózu ani kasein. Na její přípravu Vám postačí pouhé 3 minuty!

Hlavní vlastnosti:

  • vhodná pro sportovce i rekonvalescenty
  • vhodná pro seniory i děti
  • pro osoby s poruchami příjmu potravy a trávicími obtížemi
  • obsahuje probiotika, prebiotika a vlákninu
  • obsahuje důležité vitaminy a minerály
  • neobsahuje lepek, laktózu ani kasein
  • vhodné pro vegany

Složení

Instantní rýžová mouka 39 %, kokosový tuk, sušený glukózový sirup, inulin 6,4 %, nativní kukuřičný škrob, třtinový cukr, vitamínový a minerální premix, lyofilizované dračí ovoce 3 %, probiotické kultury 6 kmenů* (množství 5 miliard na 1 porci), sul, emulgátor: E472e (rostlinný původ), stabilizátor: E340, protispékavá látka: E551, aroma.


Použití

Obsah sáčku zalijte 150 ml horké vody (maximálně 80 °C) a dobře promíchejte. Nechte 3 minuty odstát. Doporučujeme maximálně 3 porce kaše denně. Vyšší dávky konzultujte s lékařem nebo odborníkem na výživu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.