Doplněk stravy

VitaHarmony TravelPop lízátka při cestovní nevolnosti 12 ks

4.3

Lízátka pomáhají potlačovat pocit žaludeční nevolnosti při cestování a jsou určená pro děti od 3 let. Obsahují vitamín C, zázvor, kozlík, chmel a meduňku.

89

Cena za 1 kus: 7,42 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: VitaHarmony TravelPop lízátka při cestovní nevolnosti 12 ks

50023503

Úvod

Pomáhá potlačovat pocit žaludeční nevolnosti při cestování, příznivě ovlivňuje nevolnost s nucením na zvracení. Vitamin C přispívá k přirozené funkci imunitního systému, má antioxidační vlastnosti. Kozlík lékařský má uklidňující účinky. Používá se při dávení, působí konejšivě na centrální nervovou soustavu a uvolňuje pocity svírání. Chmel otáčivý se používá při podrážděnosti, je vhodný v kombinaci s kozlíkem při zažívacích potížích. Meduňka lékařská působí při stresu, uklidňuje, zpříjemňuje spánek a podporuje dobré zažívání. Uvolňuje pocity strachu a úzkosti.


Dávkování

1 lízátko 1–4 x denně.


Složení

Přípravek obsahuje vitamín C, zázvor, kozlík lékařský, chmel otáčivý, meduňku lékařskou.

Přídatné látky jsou cukr, škrobový sirup, kyselina citrónová (E330), citrónová příchuť, banánová příchuť, indigotin (E132), košenilová červeň A (E124).


Upozornění

Tento produkt není běžnou cukrovinkou ani nenahrazuje řádnou lékařskou péči. Výrobek není určen dětem do 3 let. Obsahuje cukr. Nevhodné pro diabetiky. Neobsahuje gluten. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdraveho životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.