Tree3Chlorella 60 tablet

Doplněk stravy

Doplněk stravy Tree3Chlorella obsahuje biomasu chlorelly, která pomáhá odstranit z těla škodlivé látky a těžké kovy a podporuje metabolismus i trávení. Přípravek obsahuje unikátní kombinaci látek, chlorellu, zelený čaj a kurkumin.
Skladem na e-shopu
339

Cena za 1 kus: 6 Kč

O produktu

50073760

Tree3Chlorella

Užití

Tree3Chlorella obsahuje biomasu chlorelly, která:
- pomáhá odstranit z těla škodlivé látky a těžké kovy
- podporuje metabolismus a pomáhá trávení
- příznivě ovlivňuje funkci žlučníku, jater a ledvin (orgánů, které mají tělesné detoxikační funkce).

Složení

Biomasa chlorelly, extrakt zeleného čaje, extrakt kurkumy

Dávkování

2 tablety denně.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením a vlhkem. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do tří let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě alergie na některou z obsažených složek. Užívání v těhotenství zkonzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Fakta/rady

Tree3Chlorella obsahuje biomasu chlorelly, která pomáhá odstranit z těla škodlivé látky a těžké kovy a podporuje metabolismus i trávení. Užívají se pouze 2 tablety denně pro pohodlné užívání. Chlorella je jednobuněčná, mikroskopická řasa. Je přírodním a komplexním zdrojem všech esenciálních živin, vitaminů, minerálů a stopových prvků. Její buněčné stěny jsou upraveny speciálním technologickým postupem, kdy jsou roztříštěny na aktivní mikroskopické fragmenty, které na sebe dokážou vázat a z organismu eliminovat škodlivé látky.

Green Tea je extrahován z nejkvalitnějších listů a pupenů čajovníků (Camellia sinensis) a má antioxidační účinky a vhodně tak doplňuje účinky chlorelly. Kurkumin je extrahován z kořene kurkumy dlouhé (Curcuma longa) a je tradičním přírodním prostředkem s antioxidačními účinky.

 

Informace o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.