Elektronika

Truelife FitScale W5 digitální váha

Značka: TRUELIFE

Chytrá váha, která měří 14 indexů, nabízí paměť na 8 uživatelů a umožňuje propojení s mobilní aplikací, ve které zobrazuje přehledné statistiky.

*Při nákupu nad 1999 Kč sleva 20 % při zadání kódu TRUE20 *Při nákupu produktů značky Truelife v minimální hodnotě 1999 Kč vč. DPH získáte slevu 20 % při zadání kódu TRUE20 v 1. kroku nákupního košíku. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Truelife FitScale W5 digitální váha

50115932

Úvod

FitScale W5 BT od firmy TrueLife je opravdu velmi chytrá váha. Kromě hmotnosti vám přehledně a přesně sdělí další důležité údaje o stavbě vašeho těla, a díky podpoře Bluetooth ji můžete propojit s aplikací ve svém chytrém telefonu.

Poznejte své tělo

Ať už se snažíte zhubnout, nebo třeba chodíte do fitka nabírat objem svalů, potřebujete znát mnohem víc údajů o svém těle než jen jeho celkovou hmotnost. Stejně těžký člověk může být vyrýsovaný svalovec i trpět nadváhou.

Váha FitScale W5 BT s přesností dvě desetiny kilogramu používá bioelektrickou impedanční analýzu (BIA) a přesně vám sdělí, jaký podíl na vaší celkové hmotnosti mají svaly, voda, tuk nebo kosti. Celkem váha měří 14 indexů a spočítá vám například i BMI.

Chytrá motivační aplikace

Váha s prémiovým designem s tvrzeným sklem je mimořádně chytrá a pamatuje si až osm uživatelů. Navíc ji můžete propojit s chytrou mobilní aplikací (dostupná i v češtině), kam bude přes Bluetooth posílat naměřené údaje a zobrazovat denní statistiky, grafy i kompletní detailní historii.

V aplikaci navíc najdete virtuálního osobního trenéra, který vám pomůže s dosažením vašich cílů. V rámci sebemotivace také můžete sdílet své pokroky s rodinou a přáteli.

Hlavní vlastnosti:

  • 14 měřených indexů (Hmotnost, BMI, Tělesný tuk, Typ postavy, Hmotnost bez tuku, Podkožní tuk, Viscerální tuk, Tělesná voda, Kosterní svaly, Svalová hmota, Kosterní hmota, Protein, BMR, Metabolický věk)
  • paměť na 8 uživatelů
  • prémiový design
  • mobilní aplikace v češtině
  • přehledné detailní statistiky
  • virtuální osobní trenér
  • Bluetooth konektivita
  • napájení: AAA baterie

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.