Truelife Invio BW Single ohřívačka kojenecké lahve

Péče o dítě

Značka: TRUELIFE
Praktický ohřívač kojeneckých lahví s funkcí udržování teploty. Rychlý a bezpečný provoz, tichý chod. Vhodný i na cesty, adaptér do auta součástí balení.
*Sleva 15 % při nákupu produktů značky TrueLife nad 999 Kč *Při nákupu produktů značky TrueLife v minimální hodnotě 999 Kč získáte na tyto produkty slevu 15 %. Akce platí do 31. 7. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
799 ušetříte 591 Kč

Původní cena 1 390 Kč sleva 43%

O produktu

50121710

Šetřete čas a námahu, aniž byste v péči o svoje děťátko dělali jakékoli kompromisy. Ohřívač kojeneckých lahví TrueLife Invio BW Single zvládá ohřát mateřské mléko nebo příkrm rovnoměrně, a to díky cirkulaci ohřevu v pravidelných intervalech. Ohřívač také nabízí funkci udržování teploty.

Vhodný i na cesty

Provoz je tichý, ale rychlý. Na přehledném ovládacím panelu můžete nastavovat teplotu ohřevu, přičemž vám pomáhají přednastavené hodnoty 40/70 °C. Výrobce samozřejmě myslel také na bezpečnost. Ohřívač se automaticky vypne po dosažení požadované teploty a v balení najdete speciální bezpečnostní nástavec, který vám umožní manipulovat s horkou lahví, aniž byste se popálili.

Snadné je nejen ovládání, ale také údržba včetně čištění. Velkou výhodou tohoto modelu je, že kromě standardního kabelu pro zapojení do elektrické sítě dostanete v balení také adaptér do auta. Přístroj díky tomu můžete snadno a bez omezení používat i na cestách. Ohřívač je vyrobený z kvalitního silikonu bez obsahu BPA.

Hlavní vlastnosti:

  • nastavení úrovně teploty
  • rychlý provoz, tichý chod
  • rovnoměrný ohřev
  • funkce udržování teploty
  • vyrobeno ze 100% silikonu bez BPA
  • napájecí adaptér do auta součástí balení
  • bezpečnostní nástavec pro manipulaci s lahví součástí balení

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.