Dentální hygiena

Truelife SonicBrush Compact sonický kartáček

Značka: TRUELIFE
5.0

Sonický elektrický zubní kartáček se 4 účinnými režimy čištění, praktickým designem a chytrými funkcemi. Dvě hlavice v balení.

*Při nákupu nad 1999 Kč sleva 20 % při zadání kódu TRUE20 *Při nákupu produktů značky Truelife v minimální hodnotě 1999 Kč vč. DPH získáte slevu 20 % při zadání kódu TRUE20 v 1. kroku nákupního košíku. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
999
Doprava zdarma

O produktu: Truelife SonicBrush Compact sonický kartáček

50115930

Úvod

Dopřejte svým zubům kvalitní péči. Sonický elektrický zubní kartáček TrueLife SonicBrush Compact efektivně odstraňuje plak i povrchové skvrny ze zubů, a navíc je jeho používání mimořádně komfortní. Jak říká samotný výrobce TrueLife, „zuby máte jen jedny…“

Čtyři účinné režimy

Sonická technologie představuje vysoce účinný způsob čištění. Hlava kartáčku jemně, ale bleskurychle kmitá (70 000 pohybů za minutu), takže mimořádně efektivně odstraňuje zubní plak i pigmentové skvrny. Navíc víří vodu s pastou a vhání ji do mezizubních prostor, které díky tomu čistí efektivněji než běžný kartáček. Celý proces je samozřejmě šetrný k vaší ústní dutině. Máte na výběr ze čtyř režimů čištění. Clean je určený na každodenní čištění, Sensitive je vhodný na citlivé zuby a dásně, White zajistí velmi účinné bělení a Massage nabídne příjemnou a zdravou masáž dásní.

Komfort ve všech ohledech

SonicBrush Compact je vymyšlený tak, aby vám s čištěním pomáhal a nijak vás neobtěžoval při údržbě ani manipulaci. Sám hlídá vhodnou délku čištění – po 30 sekundách vás upozorní, že byste měli přejít na další kvadrant a po 2 minutách se vypne. Díky jeho minimalistickému designu si jej můžete pohodlně vzít s sebou i na cesty. Naopak nemusíte přibalit nabíječku ani ztrácet čas neustálým doplňováním energie, protože baterie vydrží až 30 dní čištění. Balení obsahuje také praktické cestovní pouzdro.

Hlavní vlastnosti:

  • sonická technologie čištění
  • až 70 000 kmitů za minutu
  • 4 režimy čištění (Clean, Sensitive, White a Massage)
  • 2 hlavice v balení
  • USB kabel
  • cestovní pouzdro
  • voděodolnost IPX7
  • indukční nabíjení
  • výdrž baterie až 30 dní


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.