Uriage DS Hair Anti-Dandruff Shampoo šampon proti lupům 200 ml

Kosmetika

Značka: URIAGE
Krémový šampon na mírné problémy s lupy a šupinkovatým povrchem vlasové pokožky, mastnými lupy nebo suchými lupy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
303 ušetříte 76 Kč

Původní cena 379 Kč, sleva 20%

O produktu

50109904

Hypoalergenní šampon s termální vodu z francouzských Alp je vhodný na suché i mastné lupy. Jemně čistí, odstraňuje lupy, účinně působí proti podráždění a zarudnutí vlasové pokožky. Omezuje maštění vlasů a tím zabraňuje opětovnému výskytu potíží.

Kombinace aktivních látek pirocton olaminu a laktátu zinku pomáhá bojovat s přebytkem kvasinek Malassezia, které podporují tvorbu lupů. Složení s exkluzivním patentovaným komplexem TLR2-Regul, termální vodou Uriage a extraktem z protěže pokožku hlavy zklidňuje a chrání. Šampon je hypoalergení – neobsahuje mýdlo a je jemně parfémován. Při mytí vytváří jemnou krémovou pěnu, která se snadno oplachuje.

Výsledek:

  • lupy jsou odstraněny
  • pokožka hlavy je čistá a bez pocitu svědění
  • ultrajemná textura dodává vlasům pružnost, krásu a lesk

Složení

TLR2-Regul, termální voda Uriage 10 %, extrakt z protěže alpské, pirocton olamin, laktát zinku, aroma bílé kopřivy; konzervační látka: pirocton olamin.

Použití

Aplikujte 1x až 2x týdně na mokré vlasy, čelo a krk. Jemnou masáží napěňte, nechte 2-3 minuty působit a poté důkladně opláchněte. Střídavě můžete použít DS Hair Balancing Shampoo. Zabraňte styku s očima.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.